Viirusevastane vahend AVZ

1.avz-logoAasta oli siis 2004, kui noort ja hakkajat meest Oleg Zaitsevit ajas marru tolle aja tuntud tõrjeprogrammide suutmatus avastada ning peatada pahavara sissetung arvutitesse. Olles tööl Venemaa energiakompaniis Smolenskenergo  seisis ta sageli fakti ees, et uued viirused, toojad ja ussid  lülitasid välja ettevõtte viirusetõrjed ja tulemüürid, nakatades nii kogu arvutivõrgu.

Zaitsevil  oli valida kolme võimaluse vahel – kas oodata, millal ükskord ometi lisatakse tõrjeprogrammidesse viirusevastased signatuurid, puhastada käsitsi sadu arvuteid nakkusallikast või luua ise lihtne ja efektiivne viirusetõrjevahend, mis lisaks pahavara avastamisele ja eemaldamisele suudaks ettevõtet kaitsta ka ennetavalt neisse nakatumise eest. Ning mis veel olulisem –  võimaliku nakatumise ja süsteemi rikkumise korral suudaks arvutisüsteemi ka edukalt  parandada.

Zaitsev valis viimase variandi ja nüüdseks on kõigile tasuta pakutav AVZ Antiviral Toolkit üks võimsamaid viirusevastaseid vahendeid internetis, millele ei suuda konkurentsi pakkuda ka enamik tasulisi turvaprogramme.  Ka Zaitsev ise kinnitab, et otsest konkurenti tema loodud tõrjevahendile veel pole, ent tagasihoidlikult möönab, et AVZ utiliiti tuleks siiski kasutada koos teiste viirusetõrjeprogrammidega ja tulemüüriga.  Loe edasi Arvutikaitsest  >>

at.lineOK

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: