Kõik ühes: Windows Live OneCare

Artikli kommentaariks:

originaalartikkel sai kirjutatud 2.märts 2007 Arvutikaitsesse.  Nüüd, aastal 2009 Microsoft teatab, et OneCare müük on lõpetatud sama aasta 15. oktoobril. Programm on saadaval ainult neile, kelle arvutis on see olnud ja mingil põhjusel peavad selle uuesti peale installeerima. teatavasti on Windows Live OneCare asendajaks nüüdsest Microsoft Security Essentials.

Microsofti Windows Live OneCare kaitseb nii kurivara- kui häkkerirünnakute vastu ning meeldiva lisaboonusena optimeerib ka süsteemi jõudlust. Rakendus koosneb kolmest komponendist:

  • Protection Plus sisaldab reaalajas töötavaid nuhkvara- ja viirustõrjeskannereid ning kahesuunalist tulemüüri. Anti-phishing kaitse hoiab ära õngitsemise ohvriks sattumise.
  • Performance Plus korrastab regulaarselt kõvaketast, puhastab registrit vigadest ning aitab alla tirida puuduvad Microsofti turvavärskendused (Windows Update).
  • Backup and Restore teeb korrapäraselt koopiaid tähtsatest failidest ja sätetest, mis võimaldab vigade korral taastada arvutit varasemasse seisu.

 

Windows Live OneCare is no longer available for sale

Loe edasi Arvutikaitsest >>

at.lineOK


Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: