Tasuta tulemüür ZoneAlarm kräkkerite ja pahavara sissetungi tõkestamiseks arvutisse

Turvaspetsialistide poolt mitmeid aastaid parimaks hinnatud tulemüür Zonealarm tulemüür kaitseb arvutit kräkkerite rünnakute ning andmevarguste eest. Teiste programmide taustal töötades muudab ta arvuti internetist nähtamatuks, blokeerib viiruste- ja troojate sissetungi, kontrollib nii sissetulevaid kui ka väljaminevaid ühendusi ning kaitseb privaatsust.

Tulemüür arvuti kaitseks

* Zonealarm tasuta tulemüür kodukasutajatele, milles tulemüür põhifunktsioonina omab kõiki samu omadusi, mis tasulisedki versioonid, ent mõnevõrra piiratud võimalustega. Siiski üks parimaid lahendusi arvuti kaitseks.

Häkkerite ja pahavara rünnakute tõkestamineEnne ZoneAlarm paigaldamist tuleks kõik teised tulemüürid arvutist eemaldada, et vältida võimalikke konflikte. Windowsi enda tülemüüri võib jätta, selle lülitab ZonAlarm automaatselt välja. Installeerimine kulgeb tänu põhjalikele juhistele kiirelt ja lihtsalt. Peale alglaadimist on programm tööks valmis. Loe edasi selle vanema versiooni kohta Arvutikaitsest >>

Hetkel viimase tasuta versiooni kohta võib öelda seda, et konfigureerimisvõimalus praktiliselt puudub, vaid arvutis tuvastatud programmidele saab keelavaid/lubavaid käske määrata ja kaitse turvataset tugevamaks või madalamaks keerata. Ent just seetõttu sobibki ta vast kõige rohkem arvutit vähetundvale kasutajale. Põhikaitsena häkkerite ja andmevarguste vastu omab tulemüür samasid funktsioone nagu tasulinegi versioon, pakutakse juba eelseadistatud kahesuunalist kaitset.

Arvutisse paigaldamisel võib veebilehitseja lisana valida ka install SpyBlocker , mis paigaldatakse koos Ask.com otsinguga. SpyBlocker pakub kaitset pahatahtlikele veebisaitidele sattumise eest.

Arvuti kaitseliin ZoneAlarmFree firewall

spyblocker

Sobib Windows XP ja Vista 32 ja 64 bitistele, Windows 7 versioonidele, tasuta erakasutuseks.

at.lineOK

Advertisements

3 kommentaari to “Tasuta tulemüür ZoneAlarm kräkkerite ja pahavara sissetungi tõkestamiseks arvutisse”

 1. Erki Says:

  Tere.
  Küsimus siis.
  Olen kasutanud ZoneAlarmi ,siis kui esimene arvuti oli ja siis soovitati seda ja vanemal versioonil oli isegi seadistus võimalus,kui sellel uuel,mitte nii palju ,kui vanemal,aga see selleks.
  Kasutan arvutis Eset Smart Security-i versiooni,kus on tulemüür kaasas ja windowsi 7 paneelil näitab,et windowsi oma tulemüür on maas ja Eset kaitseb seda.
  Tahan kasutada seda ZoneAlarmi ,aga nagu lugesin ,tuleb teised tulemüürid maha keerata,aga esetil see natuke keeruline.
  küll keelasin Esetil tulemüüri ära,aga on näha,et see siiski on windowsil kaitsmas edasi,kui Zoneka peale keerata.
  Seega ehk ideid mida teha.
  Parimat soovides Erki.

  • Priit Says:

   Tere,

   Eset Smart Security´t pole ma ammu katsetanud, seega on raske öelda, kuidas selle tulemüüri välja lülitada nii, et see süsteemi ei kaitseks. Üldjuhul on tõesti nii, et kaks tulemüüri hakkavad teineteist segama ja arvuti töö on häiritud ning aglane. Kui aga hetkel on Eset tulemüür keelatud, arvuti pole aeglane, siis ehk nad ei sega teineteist. Eset võib lihtsalt näidata tulemüüri protsessina töötamist, ehkki ta ei tööta täisvõimsusel ja on kasutaja poolt keelatud nagu kommentaaris kirjas.

   Päikest!

 2. Erki Says:

  Tere
  Tänud vastamast.
  Proovisin Eseti tulemüüri maha lasta ja Zoneka peale ja nii kui zone hakkas installima,andis Eset märku,et ei ole turvaline.
  Ju siis ei meeldinud talle
  Parimat


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: