Tasuta programmid 24 tunni jooksul – Giveaway of the day

“Giveaway of the day” võib eesti keelde tõlkida kui kingituste päeva. See on veebileht,  hetkel ainus omasarnane internetis, mis pakub iga päev 24 tunni jooksul tasuta tirimiseks litsenseeritud tarkvara, mis muul ajal maksab mitu raha. Tarkvara pakutakse igast valdkonnast ja erinevatelt autoritelt üle maailma. See ei ole ainult heatahtlik žest tarkvara kasutajatele vaid pigem väljund programmiarendajatele, millega nad saavad oma toodetele reklaami teha.

Giveaway kodulehte avades on hetkepakkumisest lühiülevaade, mis programmiga on tegu, ning reaalajas tiksub kell, kaua programmi tirimiseks ja aktiveerimiseks veel aega on (Active Giveaway time left:  ).

Vajutades Proceed to download page jõuab tirimislingini. Süsteeminõuded (System Requirements) ja kasutajate hinnangud programmi kohta (Ratings) aitavad otsustada, kas tarkvara võib sobida  potentsiaalsele soovijale või mitte.

Kui tirimisega ollakse hiljaks jäänud, annab märku kiri: This software was available as a giveaway on … , this giveaway is not available any more. You can download the trial version of this software at …

Programm tuleb aktiveerida enne pakkumise lõppu, sest enimlevinuma registreerimisviisina võetakse ühendust Giveaway serveriga, mis kinnitab ajalimiiti jõudmist. Lihtsam on siis, kui arhiivifailiga .zip on kaasas ainult programmi koodid. Sel juhul oleks kavalam programmi kodulehelt tirida originaalfail ja koodid sellesse toksida. Sellist programmi koos legaalsete võtmetega saab ka millalgi hiljem aktiveerida, kui programmi ei uuendata värskema versiooni vastu.

tasuta programmid ja tasuta arvutimängudTasuta arvutimängud leiab sellelt lehelt. Tasuta mänge jagatakse tunduvalt harvemini kui kõikvõimalikku muud tarkvara.

Ka siin, sellel  Arvutiturve kodulehel on alati parempoolsel külgribal ehk parempaneelil olemas viited nii tasuta programmide kui ka tasuta mängude kohta. Seda sellepärast, et blogi külastaja ei peaks alati spetsiaalselt just Giveaway of the day lehele minema vaid näeb just siit tasuta eripakkumisi. Sellega hoiab ta kokku oma väärtuslikku aega.

Nagu öeldud, kõik siin avaldatavad programmid ja mängud maksavad palju raha, kuid Giveaway of the day kaudu arvutisse allalaadides saab need tasuta.

Jälgige vaid infot parempaneelil ja teid huvitava pakkumise korral olge valmis neid 24 tunni jooksul arvutisse tirima ja ka kindlasti kohe installeerima, sest kui ka arvutisse paigaldamisega ei mahuta ajalimiiti, siis programmi või mängu ei aktiveerita.

Loe eelkirjutatud mängudest lastele, mida lapsed saavad ka kogu perega koos mängida (õdedega, vendadega, isadega, emadega), pikemalt artiklist Tasuta mängude tirimine tasulistest arvutimängude versioonidest – Game Giveaway!

Ka vabavara on Giveaway lehel saadaval.

Üks vastus to “Tasuta programmid 24 tunni jooksul – Giveaway of the day”

  1. Tasuliste programmide tirimine 24 tunni jooksul tasuta – Glarysoft Giveaway | Arvutiturve Says:

    […] olen kirjutanud veebilehtedest Giveaway of the day ja Game Giveaway, mis pakuvad litsenseeritud tarkvara, programme või mänge, 24 tunni jooksul […]


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: