Registrihooldusprogrammi Jv16 PowerTools 2009 tasuta pakkumine

jv16 Power Tools 2009 on kõik-ühes registrihooldusprogramm, mille ostmisel tuleb arvestada 30 dollarilise väljaminekuga, ent Saksa veebilehelt ComputerBild.de saab selle programmi tirida koos tasuta litsentsiga. Antud pakkumine on mul endal reaalselt järele katsetatud ja võin kinnitada, et töötab. Kaua selline pakkumine kehtib, pole teada.

Arvutisse tirimiseks tuleb vajutada lingile Download,  kui allalaadimine jääb toppama, võib veel eraldi klikkida lingile “hier” (Wenn Ihr Download nicht startet, klicken Sie bitte hier.)

Paigaldamine

jv16 powertools promotion

Arhiivifail ZIP, milles lisaks paigaldusfailile on ka litsentsifail, tuleb avada ning alustada installeerimist. Paigaldamiseviisardis saab kergelt Next abil edasi liikuda, tuleb vaid arvestada, et tasuta litsents kehtib vaid ainult selle programmiversiooni kohta. Seepärast tuleb tärnid ära korjata nendest kastikestest, mis algavad sõnadega Automatically check….

jv16 powertools license key

Kindlasti peaks aga linnukese järma kasti Run a quick system analysis…, et programm saaks hilisemaks puhastamiseks ülevaate arvutisse paigaldatud andmefailidest.

how to work registry cleaner

Registreerimine

Kui programm on paigaldatud , tuleb see registreerida. Ava programmist Help – License Information, avanevas aknas vali Install new license, registriredeli abil otsi üles asukoht, kuhu eelnevalt avasid ZIP faili, leia sealt  license.xbin ja tee see hiirega aktiivseks ning seejärel vajuta lahtrile Open. Nüüd välju programmist täielikult ja ava see uuesti – tasuline programm on edukalt registreeritud ja  sellega võib hakata tööd tegema.

Jv16 PowerTools 2009 serial code

Sobib operatsioonisüsteemidele: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Suurepärane juhend koos paljude piltidega kõigist programmis esindatud süsteemi- ja registrihooldusvahenditest asub jv16 kodulehel. Täpsema info saamiseks tuleb vaid vajutada soovitud lingile.

good registry cleaner functionsspecial offer, promotion

Loe ka artiklit jv16 PowerTools 2010 – suurepärane programm arvuti puhastamiseks ja parandamiseks. Sama legaalse litsentsiga saab registreerida ka jv16 PowerTools uuema versiooni.

 

Advertisements

4 kommentaari to “Registrihooldusprogrammi Jv16 PowerTools 2009 tasuta pakkumine”

 1. jv16 PowerTools 2010 – suurepärane programm arvuti puhastamiseks ja parandamiseks « Arvutiturve Says:

  […] sama programmi 2009 aasta versioonist olen korra  juba oma blogis kirjutanud  – Registrihooldusprogrammi Jv16 PowerTools 2009 tasuta pakkumine kusjuures see pakkumine on jõus siiamaani. See tähendab, et kui kasutaja loeb seda eelnimetatud […]

 2. Erki Says:

  Tere
  Sellest programmi arvustusest on 3aastat möödas ja teie viimasest postitusest selle programmi kohta on aasta ja küsin,kuna see programm hakkas huvituma,et kas see on veel tasuta saadaval?
  Parimat
  Erki

 3. Erki Says:

  Tänud Priit.
  Laadisin alla ja litsens töötab tõesti ja oinfo õeldud,et seda saab 5 arvutis kasutada.
  Mõned asjad töötavad aind xp ja vista peal,see system optimize,aga tundub hetkel ,et hea asi on.

  Parimat
  Erki


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: