Ashampoo WinOptimizer 2010 Advanced tasuta programm – arvuti kiiremaks

v3.co.uk ehk Vnunet.com on alati jõulude ajal kingitusi teinud. Alates 2009 a. kuni siiamaani pakutakse tirimiseks tasuta tarkvara, mis muul ajal maksab palju raha. Kes  kasutab juhust, võib saada mõne üsna väärt programmi pikaks ajaks kasutamiseks.

Ashampoo WinOptimizer 2010 on üsna hea registrihooldusprogramm,  mille abil saab puhastada, optimeerida ja häälestada oma arvutit mugavamaks (tune).

Sellelt lehelt tiri paigaldusfail vajutades Download.

Windows Optimizer Free

Pärast programmi paigaldamist kuvatakse registreerimisleht, milles tuleb kirjutada oma e-maili aadress ja vajutada Send.

Programmi paigaldamisest, registreerimise võtme saamisest, funktsioonidest ja nende tööst saab lugeda artiklist Windows kiiremaks optimeerimine, arvuti puhastamine, diagnostika, süsteemiinfo ja tweak´ing

Ashampoo WinOptimizer serial code


E-mailile saadetakse eraldi link, mille kaudu pääseb Ashampoo kontole, kus vasakust lingireast tuleb valida My Free Keys. NB! Kui kontot pole Ashampoos veel registreeritud, siis esmalt tuleb see luua – küsitakse kasutaja nime ja asukohta ning punktikesega tuleb märkida, kas tasuta versiooni hakatakse kasutama kodus (Private), haridusettevõtetes või ärides.

windows optimizer free registration code


Programmi avanedes tuleb valida Enter Key, avanevas aknas kopeerida Ashampoo kontolt (My Free Keys linki avades) saadud registreerimiskood, see kirjutada Product Key reale ja vajutada Check Key. Programm on nüüd aktiveeritud.

Tuleb arvestada, et selliste tasuta pakkumiste puhul hakkab Ashampoo poolt saabuma meilile palju reklaamkirju uute pakkumistega, seega oleks mõttekam kasutada alternatiivset e-maili aadressi.

arvuti kiiremaks seadmine


Kui programmi kohta vajab keegi paremat ülevaadet, kuidas seda kasutada, mis funktsioonid on olulisemad jne, andke märku kommentaarides.

windows 7, vista kiiremaksViimati toimetatud 17.jaan. 2011 a.a

3 kommentaari to “Ashampoo WinOptimizer 2010 Advanced tasuta programm – arvuti kiiremaks”

 1. Erki Says:

  Tere:
  Tahtsin küsida,kas kindel,et see programm siiani tasuta?
  Reeglina need our price free programmid on mingi konksuna.
  Tänud

  • Priit Says:

   Hei,
   programm on ikka veel tõesti tasuta. Konks seisneb selle arvuti optimeerimise-, tviikimise-, kiirendamise, arvutivigade parandamise jne programmi puhul just selles, millest olen ka põgusalt artiklis endas kirjutanud, kopeerin uuesti need read: “Tuleb arvestada, et selliste tasuta pakkumiste puhul hakkab Ashampoo poolt saabuma meilile palju reklaamkirju uute pakkumistega, seega oleks mõttekam kasutada alternatiivset e-maili aadressi.”
   Aitäh kommenteerimast ja küsimast! 🙂

 2. Jõulupakkumised erinevate programmiarendajate poolt tasuta programmide näol « Arvutiturve Says:

  […] kestab, seda ei tea. Ashampoo WinOptimizer 2010 vanemast versioonist olen kirjutanud siin – https://arvutiturve.wordpress.com/2009/12/19/ashampoo-winoptimizer-2010-advanced-tasuta-joulupakkumin…. Nüüd saab tirida Ashampoo WinOptimizer 2012 täisversiooni siit – […]


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: