Visualware´s eMailTrackerPro tasuta eripakkumine ehk…

….kuidas jälitada e-maili.

HjemmePC magazine pakub tasuta allatirimiseks Visualware’s eMailTrackerPro vanemat versiooni numbriga 8.  eMailTrackerPro v8 abil saab jälitada e-maili postkasti saadetud kirju ja selle läbi kindlaks teha, kas tegu pole mitte spämmiga. Samuti näitab see geograafiliselt kirja saatja tegelikku asukohamaad.

Kaua see pakkumine kehtib, ei ole teada, link võidakse eemaldada vastavalt Visualware ja HjemmePC Magazine vahelisele kokkuleppele ükskõik mis ajal.

Sellel lehel tuleb lahtrisse EMAIL sisestada oma toimiv e-maili aadress, millele saadetakse programmi täisversiooni avamise kood.

eMailTrackerPro legal license key

Seejärel saab programmi arvutisse tirida sellelt lehelt (kui peaks jutuma, et leht ei toimi enam, siis lisan siia uue allatirimislingi). Paigaldusfailil emt.exe klikates tuleb nõustuda tingimustega (ACCEPT) ja valida Install Now.

Free Download eMailTrackerPro

Programmi avanedes vali Help – Enter Licence Key, seejärel ava emaili postkast, millele on saadetud litsentsikood, sisesta see lahtrisse Licence Key ja vajuta OK. Seejärel on ametlik täisversioon programmist tööks valmis.

enter serial ley

Ava programm Start – Programs – eMailTrackerPro. Programmis paremal pool on Help &Links, mis annab häid juhiseid koos piltidega, kuidas jälitada saabunud maili saatjaid ja kuidas kasutaja soovi kohaselt  programmi konfigureerida.  Toon vaid paar lihtsat näidet:

PC Tools saatis mulle uudiskirja, mida hakkan jälitama, et teada saada, kas tegu on õige saatjaga ja mis maalt on kiri teele läkitatud. Selleks avan Gmaili, mida kasutan, avan kirja ja lingi Vasta lõpus olevast noolekesest avan täiendavad funktsioonid. Sealt valin Näita algset, millest suurema osa teksti avanevas aknas teen hiirega aktiivseks ja parema klikiga valin Copy ehk kopeeri.

trace email address

Seejärel avan programmi ja valin Trace an email. Minu kopeering salvestub automaatselt programmiaknasse, misjärel valin Trace. Juhul, kui see ei salvestu automaatselt, tuleb ise kleepida.

emaili saatja kindlaks tegemine

Seejärel kuvatakse põhjalik vastus, ent kui valida veel omakorda Trance completed, click here for advanced route analysis, saab veel detailsema analüüsivastuse.

e-maili jälitamine, saatja kindlaks tegemineemail saatja aadressi kindlaks tegemine

Valides programmist punktikesega teise rea Look up network… ja kirjutada sinna lihtsalt saatja e-maili  aadressi ning vajutades Trace jõuab samade tulemusteni, mis eelmise näite puhul.

emaili saatja adressaadi jälitamine

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: