Kettadefragmentija Uniblue DiskRescue 2009 üheks aastaks tasuta

Viimati uuendatud 15.nov.2010 – antud eripakkumine on lõppenud!

Arvuti defragmentimisel on üsna tähtis rolll. Mida rohkem arvutiga tööd tehakse, seda enam väheneb ketta jõudlus, mis aeglustab märgatavalt arvuti kiirust. Ketta killustatus on paratamatus, mis toimub aja jooksul failide salvestamisel, desinstalleerimisel või muutmisel.

Seniks, kuni jõuan valmis kirjutada pikema loo defragmentimisest ja selle tähtsusest, võib tirida üheks aastaks tasuta kasutamiseks ketaste defragmentija  Uniblue DiskRescue 2009, mis muidu maksab u. 30 dollarit. Programm sobib kõikidele opisüsteemidele. Kaua pakkumine kehtib, pole teada.

Jõulupakkumine on hetkel saadaval lausa kahel lehel – http://mag.uniblue.com/softpedia/dr/signup/ ja  http://mag.uniblue.com/apcmag/au/signup/ .  Registreerimiseks ja programmi avamiseks vajalike koodide saamiseks tuleb kirjutada lahtritesse nimi ja perenimi ning toimiv e-maili aadress. Vajutades Submit kuvatakse kiri Thank You submitting your information ning programmi täisversiooni kood koos tirimislingiga saadetakse lahtrisse sisestatud emailile.

defrag Uniblue DiskRescue

Kirjas esiemesel real on tirimislink, mille abil tuleb programm arvutisse tirida ja paigaldada. Et programmi registreerida, tuleb programmi vasakust alumisest nurgast valida Register Now , sisestada avanevasse aknasse litsentsikood, mille leiab mailile saadetud kirjast realt nr.3 ning vajutada Activate Now . Seejärel on programm tööks valmis.

ketta defragmentija

Tavaliset alustan iga programmi kasutamist peale sätete paikaseadmist. DiskRescue puhul võib öelda, et asi on võimalikult lihtsaks tehtud, et kasutaja ei peaks oma pead vaevama, ja lingi  Settings alt on võimalik ainult määrata, kas programmi peitmisel või sulgemisel jääks see ka tegumireale alles. Siinsamas antakse ka kõige olulisem informatsioon arvutisüsteemi kohta. Samuti võib linnuke lisada (ent ei pea) kastikesse Check automatically for Updates, et programm oleks alati uuendatud värskeima versiooni vastu.

Uniblue DiskRescue

Scheduler abil saab programmi sättida kasutajale sobivaks ajaks automaatselt ketast (või kõiki kettaid) defragmentima. Ongoing defragmentation (after 5 minutes idle) tähendab seda, et failisüsteemi korrastamisega ei alustata enne, kui arvuti on viis minutit tegevusetult seisnud. Isiklikult mulle meeldib selline lahendus kõige rohkem, sest siis ei häiri programm mind töö ajal.

Märkides järgmises reas punktikesega Schedule ja valides kas kord päevas (Daily), kord nädalas (Weekly) või ainult üks kord (Once), siis just valitud ajal hakkab programm automaatselt kettaid defragmentima.

ajatatud defragmentimine

Käsitsi on võimalik programmi failisüsteemi korrastama panna nii saki Overview kui ka Hard drive scan alt, vajutades lingile Start scan. Kui soovitakse, et peale esmast analüüsi kohe defragmentimisega alustatakse, siis tuleb määrata linnukesega Perform automatic defrag after scan.

defragmenter

ketta killustatuse vähendamine

NB!. Turvalaiend WOT võib Uniblue kodulehte nimetada ohtlikuks saidiks, seega kes ei julge, ei pea seda programmi tirima. Samas ei pea ükski viiruse- ega nuhkvaratõrje Uniblue tooteid pahatahtlikuks. Igaüks võib ise edasi lugeda WOT saidilt ja käituda edasi, nagu õigemaks peab. Minul endal on programm arvutis ja olen suhteliselt rahul – keskmike hulka kuuluv defragmentija.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: