Returnil Virtual System 2010 Home LUX virtuaalkaitse üheks aastaks tasuta

NB! Antud eripakkumine on lõppenud!

Vanema RVS tasuta versiooni kohta olen juba ülevaate teinud. Mõnda aega pakutakse ka juba uuemat ja täiustatumat  versiooni,  mis samuti on kodukasutajatele tasuta. Ent tasuta versioonis puudu üks oluline funktsioon  – File Manager, mis lubab taaskäivitusele minemata andmeid koheselt virtuaalsüsteemist originaalsüsteemi salvestada. Siin on RVS erinevate versioonide võrdlustabel.

Returnil pakub koostöös Softpedia´ga üheks aastaks tasuta kasutamiseks  Returnil Virtual System 2010 Home LUX turvaprogrammi, mis muul ajal maksab 40 dollarit. Pakkumine kehtib ainult 31.detsembrini 2009.

Külasta jõulupakkumise lehte , lahtrisse kirjuta oma toimiv e-maili aadress ja vajuta Submit. Mailile saadetakse kiri, milles tuleb registreerimise kinnitamiseks klikkida lingi. Kohe peale seda saadetakse uus kiri, milles on juba programmi registreerimiskoodid ja tirimislink. Samahästi võib ka otse siit programmi arvutisse tirida.

Virtual system

Programmi paigaldamine on imelihtne, tuleb vaid valida sobiv keel, nõustuda tingimustega ja Next abil edasi minna kuni finishini. Request Registration aknakeses tuleb valida Commercial ja kirjutada  kasutaja nimi, emaili aadress ja litsentsi kood, mis oli varasemalt saadetud postkasti ning vajutada Next. Järgmises aknas küsitakse, et kas teostada süsteemi kiirkontroll (Perform Quick Scan), mille ruudukesest võib soovi korral risti eemaldada. Installalatsiooni lõppedes soovib programm arvuti taaskäivitamist (restart).

virtual system registration

RVS 2010 aasta versiooni on sisse ehitatud ka F-Prot viirusetõrje mootor, mis kaitseb igasuguse õelvara eest.  Olulisem on siiski System Safe funktsioon, mille abil saab olemasoleva opisüsteemi muuta virtuaalseks.

virtual system virus guard

Süsteemi virtuaalseks muutmiseks tuleb teha kella juures paremklikk rohelisel Returnil ikoonil ja valida Enable või valida programmist lingi System Safe alt Enable it now. Kui aga soovitakse, et süsteem töötaks kogu aeg virtuaalselt, siis peab valima Enable system safe when i start windows. Sellest kõigest ja rohkemgi veel on pikemalt infot selles ülevaates.

arvutisüsteemi virtualiseerimine

Programmi tasulisel versioonil on oluliseks funktsiooniks File Manager, mis tasuta versioon ei paku. Kui süsteem töötab virtuaalselt ja sel ajal katsetatakse näiteks programme veendumaks, et need süsteemi ei riku, siis saab vajalikud kaustad või failid selle funktsiooni abil kohe ehtsasse opisüsteemi lisada. RAV tasuta versiooni puhul peab selleks veel restardile minema ja kuna taaskäivituselt tulles on süsteem taastatud varasemasse seisu, siis uuesti vajaliku programmi arvutisse installeerima.

virtualization software

Sobib opisüsteemidele Windows XP, Vista, Server 2003, Server 2008, Windows 7 – kõikidele versioonidele 32- ja 64 bit.

NB! Tegemist on vanema programmiversiooni tutvustusega, milles küll paljud funktsioonid kattuvad võrreldes uue versiooniga. Returnil System Safe 2011 kohta saab lugeda artiklist Virtuaalsüsteem pakub ohutut surfamist ja kaitset viiruste eest – Returnil System Safe.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: