Tasuta pakkumine: Diagnostika- ja süsteemiinfo programm Everest Ultimate Edition 4.6

Jõulud on üllatuste aeg ja eriti just tänavune jõuluaeg, kuna nii palju tasuta rekalaampakkumisi pole ma veel näinud ühelgi aastal. Eks vist asi ole veidi ka selles, et praegusel üleilmsel MASU ajal, kui rahval raha napib, soovivad mitmed saidid hea sõnaga meelde jääda, kusjuures nad saavad ka üsna vajalikku reklaami.

Everest diagnostika ja süsteemi informatsioonivahendist on tõenäoliselt kuulnud ka need kasutajad, kes arvutit vähem tunnevad. See nimi on sama tuntud ja levib suust suhu nagu ka AVG antiviirus, vahe on vaid selles, et kui AVG puhul saab nüüd rääkida ainult tuntusest, mitte aga kõige paremast tasuta viirusetõrjest, siis Everest oli ja on ka praegu maailma üks parimaid riistvara diagnostika, -seire ja –teave programme. Programmi abil on võimalik testida arvutiketast (kettaid), mälu ja süsteemi üldstabiilsust. Peamiselt on see programm üks parimaid abivahendeid arvutite remondiga (nii riistvara kui opisüsteemis ilmnevate vigade) tegelevatele spetsialistidele, ent ka paljud kodukasutajad saavad selle abil ülipõhjalikku informatsiooni kogu arvuti kohta.

Lavalys.com lõpetas tasuta versiooni arendamise ja pakkumise juba 2006 aastal, ent viimast tasuta versiooni jagavad veel paljud saidid – tirida saab näiteks siit: EVEREST Home Edition 2.20.

Ent saksa sait Pro.de teeb jõulukingitusi, pakkudes veidi vanemat versiooni  Everest Ultimate Edition 4.6 kasutamiseks tasuta ükskõik kui pikaks ajaks. Kaua see reklaampakkumine kehtib, pole teada.

Programmi  avamiskoodide saamiseks tuleb Pro.de kodulehel kirjutada lahtritesse oam andmed ja vajutada Senden.

Everest Ultimate Edition free download

Esimene kiri saabub praktiliselt momentselt, milles tuleb klikkida kirjas oleval lingil, et kinnitada oma registreerimist.  Tunni  aja jooksul saadetakse teine kiri, milles on programmi registreerimise koodid. Koodid sobivad ainult versiooniga 4.6, mille saab tirida lavalys.com kodulehelt.

Free promotion Everst

Programmi paigaldamine on väga lihtne, avanevas aknas tuleb valida Enter Product Key, mailile saadetud kirjast tuleb  kopeerida võti registreerimisaknasse ja vajutada OK. Nüüd on programm täisversioonides avatud.

parim arvuti diagnostikavahend

Programm pakub väga palju informatsiooni kogu arvuti kohta ja ülevaadet eraldi pole mõttekas teha, kuna see võtaks väga palju aega.  Aga arvan, et juhendit polegi vaja, kuna kõik on niigi lihtne.

Everest Ultimate Edition legal license

tasuta Everest diagnostika programm

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: