CD/DVD/ISO plaatide kõrvetaja Ashampoo Burning Studio tasuta pakkumine

Viimati toimetatud 9. juuni 2011. a.

NB! Kõige uuemast programmist, samuti tasuta eripakkumisest, saab lugeda artiklist CD, DVD kirjutamise programm – Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced.

Kõike seda aga, mis olen siin allpool kirjutanud, siis kindlasti lugege see teadmiste täiendamiseks läbi, kuid arvestage, et siiski see allolev jutt ja pildid kuuluvad arhiivimaterjali sekka, kuna juttu on siiski vanemast programmist.

———————————————————————————————————————————–

Mõni päev tagasi kirjutasin blogi rubriigis Eripakkumised tasuta tarkvara jõulupakkumistest, kus lisaks mitmele teisele kingitusele on saadaval ka CD/DVD/ISO-kõrvetaja Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced. Nüüd aga otsustasin proovida, kas ka Ashampoo tasuta pakkumised koostöös Softpediaga toimivad. Et selliseid pakkumisi tehakse korraga mitme internetifirmaga, ei pane imestama. Ashampoo on läinud lihtsalt seda teed, et võimalikult palju reklaami saada. Kui majandussurutisest tingitud raskemad ajad mööda läevad, siis on ju hea, kui kõigi keelel ja meelel kõlavad ainult Ashampoo tooted.

Softpedia kasutajatele pakub Ashampoo WinOptimizer 5, millest lühikese ülevaate olen teinud siin, PhotoCommander´it ja  plaatide kõrvetajat Burning Studio 2009. Tirisin neist viimase arvutisse ja proovisin, kas registreerimine õnnestub. Tõenäoliselt see tasuta pakkumine kehtib ainult 31.detsembrini 2009, seega huvilistel tasub kiirustada.

Programmi arvutisse installeerimine läheb libedalt. Kui jõutakse aknani Trial Information, tuleb märkida punktikesega Obtain a FREE full version key ja vajutada OK.

burning studio legal registration code

Avaneb väike registreerimisaken, mis jäta esialgu ootele. Avanenud netilehel kirjuta lahtrisse oma e-maili aadress, Zipkood EE, vali printeri nimetus ja vajuta Send.

NB. Ashampool on kombeks e-mailidele palju reklaampakkumisi saata, seega oleks hea, kui kasutatakse mõnda alternatiivset, kuid toimivat, e-posti aadressi.

free gift burning software

Mõne hetke pärast saadetakse e-posti kiri, milles oleval lingil tuleb tasuta litsentsi saamiseks klikkida, valida Ashampoo kontolrealt My Free Keys, ning seejärel sisestada registreerimisaknasse litsentsikood ja vajutada Register. Sellega on programmi registreerimine lõppenud.

NB! Kui juba varem pole kontot Ashampoos registreeritud, siis esmalt tuleb see luua – küsitakse kasutaja nime ja asukohta ning punktikesega tuleb märkida, kas toodet hakatakse kasutama kodus (Private), haridusettevõtetes või ärides. Sõnaga – jälgi juhiseid.

tasuta muusika salvestamine plaatidele

tasuta plaadikirjutamise programm

Kõrvetamine käib samamoodi nagu enamus taolisi programme töötavad. Tuleb lihtsalt valida programmist vastav lahter ja määrata, mida soovitakse kõrvetada – kas lihtsalt andmefaile, eraldi muusikat või videot, kõrvetada hilisemaks taastamiseks faile ja kaustu tagavaraks, salvestada ISO faile jne – lingi Add abil need lisada kõrvetajasse ja kirjutamiseks vajutada Write.

Ehkki kõrvetaja on minu hinnangul üsna hea ning mugavam ja lihtsam kasutada kui vabavaralist CDBurnerXP-d, siis paraku olen oma harjumuste ohver ja kasutan rohkem just viimatinimetatud programmi.

Sobib opisüsteemidele Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, 7. Nõuab arvutikasutajalt administraaatori õigusi.

mp3 kirjutamine cd-le

videofailide, muusikafailide kirjutamine plaadile

6 kommentaari to “CD/DVD/ISO plaatide kõrvetaja Ashampoo Burning Studio tasuta pakkumine”

 1. StawNeoto Says:

  I want buy your site… write me

 2. Priit Says:

  Instead maybe you want a good ad in my blog? …write me 🙂

 3. Sumerki Says:

  Great post, thanks!
  Отличный постб спасибо!

 4. bramIsosumb Says:

  nice design!= and greate news

 5. Priit Says:

  Thank You! But I removed the reference to your blog, because it provides a service to the purchase of medicines and is not suitable for my blog advertise. 🙂

 6. blogg.no Says:

  realy good information


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: