Tasuta pakkumine: arvuti defragmentija O&O Defrag 10

NB: Antud eripakkumine on lõppenud!

Kus hundist räägid, seal hunt ise on…

Vaevalt jõudsin halva sõnaga mainida kettadefragmentorit O&O Defrag selles artiklis, kui leidsin programmi täisversiooni tasuta pakkumise, aga just selle vanema versiooni, mida ma just parimaks pean. Minu arvutisse see rakendus aga ikka eriti hästi ei sobi, kui arvestada seda juttu, aga asi ei pruugi olla programmis, vaid mu arvutisüsteemi eripäras. Antud programmi kohta kindlalt küll ei julge väita, kuid üsna mitmed teised programmid pole veel kohandatud töötama  4-tuumalise (Intel Core 2 Quad) protsessoriga ja arvan, et üks põhjustest võib just see olla. Kuid usun, et üsna paljudele teistele kasutajatele võib sellest saada üks parimaid automatiseeritud defragmentijaid, mis ei hooli isegi sellest, kui kõik teised rakendused taustal töötavad.

Programmi O&O Defrag 10 tasuta litsentsi saamiseks tuleb registreerida  sellel lehel. Kõik tärniga märgitud väljad tuleb kindlalt täita ja vajutada Submit form. Mõne aja pärast saadetakse e-mailile kiri, milles on programmi täisversiooni avamise litsents. NB! Kui kaua see pakkumine kehtib, pole teada, seega tasub kiirustada kõigil neil, kes vajavad head failisüsteemi korrastajat.

Programm tiri sellelt lehelt,  ent jälgi, et allalaetav versioon oleks kindlasti õige – O&O Defrag 10 (versioon numbriga 10!). Samuti vali punktikesega, kas fail peab olema kohaldatav 32 bitisele- või 64 bitisele opisüsteemile.

O&O Defrag

Paigaldamine möödub kergelt, programmi avanedes tuleb valida hüpikaknast Enter your registration code ja vajutada Next.

O&O Defrag legal serial

E-mailile saadetud kirjas on väga selgelt ja täpselt kirjutatud, kuidas tuleb Name, Company ja Serial reale oma andmed  ja litsentsi number kirjutada. Next abil edasi liikudes saab programm registreeritud.

OO defrag

Järgnevalt võib läbida viisardi, mille abil saab konfigureerida programm automaatselt defragmentima, ent võib ka kohe manuaalselt kettaid korrastada (Defrag Drive Manually Now). Ise valiksin viisardi ja määraksin, kas tegu on lauaarvutiga või serveriga ning kas arvutit kasutatakse kodus, tööl või mängimiseks.

Defragmenter

Kogu arvuti defragmentimiseks tuleb vajutada programmist Defragment Computer ja valitud üksiku ketta defragmentimiseks Start, enne seda tuleb loomulikult valitud ketas hiireklikiga aktiivseks teha.

computer defragmenter

Valides tööriistaribalt lingi Settings saab vahelehelt Offline Defragmentation abil määrata ketta defragmentimiseks arvuti alglaadimisel enne Windows avanemist. Üsna kasulik funktsioon, kuna selle abil korrastatakse ka  süsteemifaile, mida tavadefragmentimisel ei saa liigutada.

defragmentimine

Programmis on veel üsna mitmeid huvitavaid  funktsioone, näiteks saab välimust muuta, kettaid vigade suhtes üle kontrollida jne, ent selle jätan kasutajate enda avastada. Programm sobib opisüsteemidele  2000, XP, 2003, Vista – 32 bit ja 64 bit versioonidele.

arvutisüsteemi defragmenter

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: