Firefox mugavamaks ja kiiremaks – FastestFox/Browse Faster

FastestFox – Browse Faster on plugin Mozilla Firefox´ile ja ka veebilehitsejale Google Chrome. FastestFox aitab kiiremini sirvida lehekülgi, säästes kasutajat tarbetutest, üleliigsetest liigutustest. Näiteks kiirendab see vajaliku otsimist korraga mitmest otsimootorist, ilma et peaks eraldi avama erinevaid otsinguid. Samuti aitab see avatud lehelt kopeerida vajalikke lõike, ilma et valitaks paremlikiga funktsiooni Copy, või näiteks YouTubest lihtsasti tirida arvutisse videofaile.

Vajutades Add to Firefox luba kollasel real Firefox prevented this site plugin läbi (Allow) ja vali Install Now. Pärast veebilehitseja taaskäivitamist on brauseritäiend installeeritud.

faster browsing

Ava veebilehitsejas Tools – FastestFox (või b avada ka Add-ons real) ning sea vastavalt soovile sätted paika.

internetis surfamine kiiremaks

Oletame, et oma eelmisest postitusest tahan eraldi otsida sõnu “imeväike utiliit”. Teen selle rea hiirega aktiivseks ja kohe kuvatakse mulle nn mullis erinevad otsingud (Google, Bing, YouTube, Wikipedia, Twitter jne.), mille olen ise valinud FasterFox seadetest Popup bubble. Nüüd piisab vaid vajutada soovitud otsinguikoonile, kui avatakse koheselt otsitulemused. Veel enam, leitud linkide algusreale lisatakse täiendavalt veel teisigi otsinguid, et saaks kohe ka nende abil uusi vasteid leida, ilma et peaks otsimiseks avama uusi lehti.

Lehel paremklikki tehes aga on võimalik arvutisse tirida kõik selle lehe lingid või pildid. Hea oleks, kui enne tehtaks salvestatavate failide jaoks eraldi kaust, et siis vajutades kas Download page links või Download page images saaks failiredeli abil üles otsida soovitud salvestuskoha.

fastest internet browsing

Oletame nüüd, et soovin arvutisse tirida YouTube´st FastestFox õpetusvideo. Selleks teen pealkirjal paremkliki, valin Download page media ning ootan, kuni soovitud fail valitud kausta tiritakse.

youtube videote arvutisse tirimine ja salvestamine

FastestFox seadetest General jättes linnukese kastikesse Enable Endless pages on võimalik hiirega kerides avada järjest, selleks eraldi linkidel klikkimata, kõik lehed, mis on saidil saadaval.

kiire internetiühendus lehtede avamisel

Kui soovitakse veebilehelt teatuid lõike kopeerida, siis peale lõigu aktiivseks tegemist ei pea enam eraldi paremkliki abil vajutama funktsioonile Copy vaid piisab, kui avatakse kas Word või Notepad jne ja kohe kleebitakse sinna see lõik.

automaatne kopeeri - kleebi funktsioon

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: