Süsteemikiirendaja CleverCache 6 eripakkumine – jõudluse ja kiiruse tõstmine arvutil

speed up system and registry

NB! Antud eripakkumine on lõppenud!

O&O CleverCache Professional on spetsiaalselt kavandatud opisüsteemide Windows NT, XP, 2000 ja Vista jõudluse ning kiiruse tõstmiseks, ilma et oleks vaja eraldi arvutisse lisada raudvaralisi komponente. CleverCache püüab leida süsteemist peidetud ressursse,  mille abil optimeeritakse üldist jõudlust ja mälukasutust. Samavõrra sujuneb kogu töö arvutiga  – rakenduste avamis- ja töökiirus pareneb ning ka Windows alglaadimine kiireneb.

Arvutisse paigaldades tunnetab programm automaatselt süsteemi konfiguratsiooni ja juba umbes 5 kuni 10 minuti pärast võib nautida tulemusi – varjatud ressursid vabastatakse ja lisatakse süsteemi. Muidugi väga palju ka ei maksa programmist oodata, aga ka kuni kahekordne süsteemi  jõudluse kasv on minu meelest täiesti piisav.

Kaua selline eripakkumine kehtib, pole teada! Kes arvab, et vajab oma arvutisse sellist unikaalset töövahendidt, sel tasub kiirustada.

Spetsiaalsel promo-lehel tuleb täita kõik tärniga märgitud lahtrid (kuidas ja kui ausalt keegi seda teeb, see jääb muidugi tema enda südametunnistusele).  Tuleb nõustuda ka tingimustega (Yes, I have read…) ja vajutada Submit form. Seejärel tuleb veidi oodata, kuni e-mailile saadetakse kiri koodiga ja täpse juhendiga, kuidas seriaalinumber hiljem programmi toksida.

promotion

Sellelt O&O arhiivilehelt saab CleverCache versiooni nr. 6 arvutisse tirida, tuleb vaid jälgida, et tiritakse õige installifail 32bit või 64bit süsteemile.

Paigaldamine on imelihtne, programmi avanedes tuleb valida Enter registration code ja Next, misjärel uues avanevas registreerimisaknas kirjutada Name, Company ja Serial real kõik andmed täpselt nii, nagu e-mailile saadetud registreerimiskirjas on õpetatud. Seejärel uuesti Next ja programmi täisversioon on avatud.

enter registration serial

Programmi vaikimisi sätted on juba paika seatud automaatseks ja parimal viisil optimeerimiseks (AutoSense – Automatic Optimization), seega pole vaja muud midagi teha.

arvuti automaatne optimeerimine

Lahtri Extras abil on võimalik täpsemalt vaadelda ja inforealt lugeda, kuidas programm optimeerib protsessorit, mälukasutust ja failide/rakenduste avamiskiirust.

Kui soovitakse, võib sisse lülitada ka süsteemi jälgimise funktsiooni, avades lahtri System Monitor ja märkida linnukesega System Monitor Activated. See funktsioon lubab reaalajas ja graafiliselt vaadelda süsteemi tähtsamate komponentide tööd.

computer automatic system monitoring

Advertisements

7 kommentaari to “Süsteemikiirendaja CleverCache 6 eripakkumine – jõudluse ja kiiruse tõstmine arvutil”

 1. itimies Says:

  kas programm nõuab töötamiseks admini õigusi?

 2. Priit Says:

  Programmi Help failist leidsin sellise rea: “In order to install and run O&O CleverCache, it is necessary for you to be a member of the local administrator group or possess an equal level of privileges. If you are a domain administrator, then you usually possess the adequate level of access.”

 3. Heiko Says:

  TuneUp oleks samas teine säärane jubin, ning omast kogemusest ta mingil määral ka toimib. CleverCache Win7 peal ka kärab?

 4. Priit Says:

  TuneUp programmist olen ka siin blogis juba kirjutanud.
  Kas CleverCache v6 Windows 7 peal töötab, pole veel jõudnud katsetada, püüan seda teha õhtu poole ja annan siin kommentaaris märku.
  CleverCache 7 aga kindlasti töötab Win 7-ga, kuna ka kodulehel on vastavad märkused süsteeminõuetele kirjas. Aga paraku CC v7 hetkel ei pakuta tasuta….

 5. Priit Says:

  Jõudsin ära proovida – CleverCache v6 installeerus tõrgeteta Win 7-le, ootasin ka u. 10 min, kuni programm tuvastab süsteemi konfiguratsiooni, ja võib Heiko küsimuse vastuseks öelda, et kärab küll!

 6. Heiko Says:

  Ta reaalselt ka mingit jõudlust juurde pritsib, või on see kuni-kahekordne-jõudluse kasv niisama tilulilu jutt? Ise pole teda veel näppida jõudnud.

 7. Priit Says:

  Just ise peab seda näppima ja veenduma, kas programm sobib süsteemiga, kas teeb tööd hästi, kas endale meeldib jne – loe siit: https://arvutiturve.wordpress.com/2009/11/07/milline-on-parim-programm/

  Kui päris ausalt öelda, siis ise ma väga kahtlen arendajates, kes veebilehel lubavad reklaamina mitmekordseid ja fantastilisi süsteemi kiirendusi või näiteks SuperAntiSpyware – http://www.superantispyware.com/ – puhul ülistavat teksti “Remove ALL the Spyware” (Eemaldab KÕIK nuhkvara)- just sellepärast mul viimast programmi arvutis polegi, et vaata et veel vähem avastab pahavara, kui teised tõrjeprogrammid. Ent loomulikult pole ta sellepärast ka halb programm.

  O&O arendaja on vähemalt aus, ega luba tühja. Et tõestada tema lubaduste paikapidamist, pean mitu teist tweak-kiirendajat oma arvutist eemaldama ja proovima ainult seda üht. Selleks pole aga hetkel võimalust, sest paraku mu spetsiaalne katsearvuti andis igaveseks otsad… Kui kuskilt annab välja võluda mõne uue katsetamisarvuti, siis saan täpsemalt kontrollida ja teha teste.

  Hetkel on see programm töötamas mu arvutis koos teiste kiirendajatega ja ei kurda. Naise sülearvutis, milles on Win7, aga ka ei saa momendil täpsemaid teste teha.
  Nii et soovitan ikkagi omal testida ja otsustada oma arvamuse järgi – https://arvutiturve.wordpress.com/2009/11/07/milline-on-parim-programm/


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: