Õelvaratõrje Advanced System Protector Personal – pahavara eemaldamine arvutist

best antimalware

Toimetatud 10. märts 2012. Paraku arendajad otsustasid oma programmi tasuliseks muuta, seega tuleb arvestada, et infot saab vaid võimalike pahalaste suhtes, kuid neid ei eemaldata süsteemist.

Systweak Advanced System Protector on mitmekülgne õelvaratõrje, mis leiab ja kahjustab kõikvõimalikku pahavara – nuhk- ja reklaamvara, klahvivajutuste salvestajaid, veebilehitseja kaaperdajaid, troojaid, tagauksi jne. Kiita on see programm saanud oma konkurentide võrdluses just sellepärast, et suudab ka kõige sügavamal süsteemis peituvad nakkuseid leida ja eemaldada. Tavalistest nuhkvaratõrjetest erineb ta ka seetõttu, et skänneerimismootor püüab koheselt tuvastada erinevatest süsteemiprotsessidest pahavaralisi tegevusi ja need momentselt elimineerida ilma et vajaks eraldi heuristilist skanneerimismootorit.

Väidetavalt tuvastatakse  enam kui 3 miljonit pahavaralist koodi, mis võib olla üsnagi reaalne pakkumine, kuna tean seda programmi juba ajast, kui see oli Advanced System Optimizer sisse ehitatud, muidugi teisel kujul. Tookord oli see minu jaoks ainus programm, mis avastas hõlpsasti just eriti raskesti tuvastatavaid klahvinuhke.

Tasuta versioonis on reaalajakaitsed välja lülitatud, kuid arvuti pahavarast eemaldamiseks sobib see väga hästi. See programm on mul alati arvutis olnud ja nakkuste kahtluste korral kasutan seda alati skanneerimiseks esimeste tõrjeprogrammide seas.

Ise ma sain programmi täis- ehk tasulise versiooni Giveawayoftheday lehelt eripakkumisena, mis muide töötab siiani suurepäraselt.

spyware remover

Kui peale programmi paigaldamist on automaatsed turvauuendused alla tiritud, võib kõigepealt sätteid seada.  Kindlasti tasub programmil skanneerida ka arhiivifaile, seega ava tööriistaribalt Settings ja edasi Scan Settings ning märgi linnukesega Scan Compressed Files. Kuna kodukasutajatele tasuta versioonis reaalajakaitse puudub, siis ei ole ka mõtet, et programm  avaneks koos Windus käivitamisega – eemalda linnuke  kastikesest  Auto Start. Programmi saab ju ekraanilt alati käsitsi käivitada.

anti-trojan free software

Heaks võimaluseks on seda ajatada automaatseks pahalaste otsimiseks kasutajale sobivaks ajaks. Selleks ava nüüd samade sätete alt Scheduler ja vali soovitud päev või nädal ning määra kellaaeg.

tasuta nuhkvara eemaldamine

Arvuti läbikammimiseks on võimalik valida kiirfunktsiooni (Quick Scan), põhjaliku (Deep Scan) ja kasutaja valikupõhise (Custom Scan) , kui ta ise määrab vastavad kaustad, failid või kettad otsinguks.

free anti-spyware software

Kui valitakse Custom Scan, tuleb vajutada lingile Browse ja failiredeli abil leida kaust, mis arvutikasutajale kõige enam kahtlusi tekitab pahavara olemasolu suhtes.  Skanneerimine on üsna kiire, ent põhjalik ja sügav otsimismeetod võib siiski tublisti aega võtta.

Nagu öeldud, tasuta versioonis reaalajakaitset ei võimaldada ja kui vajutada Enable This Shield kuvatakse aken, mis soovitab osta täisversiooni.

Sobib opisüsteemidele Windows 2000, XP , 7, Vista (nii 32- kui 64 bit).

anti-spyware shield


Advertisements

8 kommentaari to “Õelvaratõrje Advanced System Protector Personal – pahavara eemaldamine arvutist”

 1. Priit Says:

  Link tirimisleheni ei töötanud. Nüüdseks on see parandatud. Vabandan!

 2. infox Says:

  lingid siia maani ei tööta on vist ajutiselt maas need lehed.

 3. Priit Says:

  Huvitav, artiklis on kolm linki ja kõik need töötavad korralikult – just hetkel kontrollisin. Igaks juhuks panen lisalingi veel siia – http://www.systweak.com/AntiSpyware/Overview/

  Kui mõtled aga Giveawayoftheday lehte, siis link töötab, aga see pakkumine on juba ammu aegunud.
  Giveawayoftheday kohta saad täpsemalt lugeda siit: https://arvutiturve.wordpress.com/2009/11/20/tasuta-programmid-24-tunni-jooksul-giveaway-of-the-day/

  Ja kui vaatad selle blogi paremasse külge, siis Arvutikaitse.ee sissekannete all on kohe eraldi GiveAwayOfTheDay RSS vood, mis näitab hetkel olevat pakkumist, milline tasuline tarkvara on 24 tunni jooksul tasuta saadaval. Hetkel on selleks FreshRAM, arvuti mälu optimeerija, aga kui aeg täis tiksub, siis seda programmi enam tasuta ei saa ja homme on seal juba teine pakkumine.

  Ise olen korjanud sellelt tasuta pakkumistena üsna palju häid programme ja seepärast on selle lehe RSS ka mu blogisse nähtavale toodud, et blogisse tulles näeksin kohe, mis seal hetkel pakkumises on.

 4. Priit Says:

  Hea, et see jutuks tuli – et mitte ainult mina ei taipaks alati lehele tulles GiveAwayOfTheDay uusi pakkumisi vaadata (egoist missugune!), siis muutsin GiveAwayOfTheDay pealkirja teiseks – “Tasuta eripakkumised 24 tunni jooksul” – et ka kõik külastajad saaksid aru, millega tegu on, ja otselingi järgi kohe asja lähemalt kaema minna, et saaksid võibolla ka mõne suurepärase programmi omale arvutisse tirida.

  Päikest!

 5. infox Says:

  ex mul on mingi viirus sees ,läbi proxy pääsen ligi saidile,otse mitte ütleb et lehte pole.

 6. Priit Says:

  Kõigepealt proovi ka mõne teise veebilehitsejaga ligi pääseda. Kui ei pääse, siis kindlasti loe ka see artikkel – https://arvutiturve.wordpress.com/2009/11/07/nuhtlus-nimega-conficker/ – läbi, kuna selle, kuid ka mitme teise pahalase ülesanne ongi blokeerida teid tõrjesaitidele. Ning siis juba soovitaksin kasutada kas https://arvutiturve.wordpress.com/2009/11/01/tasuta-viirusetorjete-paasteplaadid/ või https://arvutiturve.wordpress.com/2009/11/05/tasuta-kaasaskantavad-pahavaratorjed/
  Loodan, et asi saab korda!

 7. iff Says:

  no see on ju nüüd tasuliseks muutund ja enam ei eemalda!
  http://powerbundle.systweak.com/asp/

  • Priit Says:

   Aitäh Sulle, Iff, hea info eest. Ise paraku ei jõua alati vanemaid artikleid ja programme üle kontrollida ning alati on tänuväärne, kui mõni hea blogi külastaja teatab, kui artiklites on vasturääkivusi.
   Kontrollisin üle, tõepoolest on see programm tasuliseks muudetud, seda enam, et ka tasuta programm, mis mul arvutis oli, uuendamisel muudeti tasuliseks programmiks.
   Tänud!


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: