Süsteemikiirendaja Multicore Optimizer eripakkumine

Toimetatud 23.mai, 2010.a. – antud eripakkumine on lõppenud!

ZoneLINK Multicore Optimizer on mitmetuumaliste arvutiprotsessorite kiirendaja ja optimeerija, mis tavaliselt maksab 15 Eurot, aga hetkel pakutakse seda koostöös ajakirjaga PC Format tasuta. Kaua see pakkumine kehtib, pole teada.

Multicore Optimizer kiirendab rakendusi ja mänge, tasakaalustab ja optimeerib süsteemi jõudlust, toetab kuni 8-tuumalisi protsessoreid, võimaldab Turbo nupu abil mõnda protsessi spetsiaalselt kiirendada, võimaldab protsesse nupu Automatic abil lülitada automaatsesse optimeerimise režiimi jne. Sobib süsteemidele Windows XP, Vista (32bit), väidetavalt ka Windows 7, ehkki kodulehel selle kohta kirjet pole.

Kirjuta spetsiaalsel promomislehel lahtrisse oma e-posti aadress ja vajuta Request Licence Key.  Seerianumber saadetakse e-mailile.

Multicore Optimizer registration

Tiri sellelt ZoneLink lehelt programm arvutisse ja paigalda. Paigaldamine on väga lihtne.

Programmi avades toksi reale või kopeeri ja kleebi seerianumber, mis on saadetud e-postkasti. Vajuta Check, seejärel tänatakse programmi aktiveerimise eest ning rakendus on tööks valmis.

enter serial

Kuna optimeerijal on väga arusaadav ja lihtne kasutajaliides ning programmi on äärmiselt lihtne kasutada, siis erilisi õpetussõnu ei oskagi siia kirja panna. Kõige mugavam oleks, kui lastakse programmil endal leida parim tee protsesside kiirendamiseks. Selleks vajuta nupule Automatic ja vajuta hüpikaknas Yes. Süsteemi optimeeritakse nüüd automaatselt.

intel duo or quad CPU optimizer

Kui on vaja aga eraldi mingit programmi kiirendada, näiteks mõnda mängu, siis tuleb protsesside alt leida vajalik rakendus, teha see hiireklikiga aktiivseks ja vajutada nupule Turbo.

boost computer

Lahtri Options alt oleks soovitav peita eriti tähtsad süsteemiprotsessid (Hide critical system processes). CPU-Info alt näeb infot protsessorist ja mälukasutusest. Programmi kesta on võimalik vahetada teise värvi vastu – sinine või hall.

intel core optimizer and cpu boost

Minu arvuti neljatuumalisele protsessorile sobib see kiirendaja hästi, loodetavasti sobib see ka teiste kasutajate mitmetuumaliste protsessoritega arvutitele.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: