Mis on kurikuulus RapidShare

rapidshare - failijagamisserverRapidShare on maailma üks suuremaid, kiiremaid, lihtsamaid ja populaarsemaid failijagamisservereid, mis on asutatud 2006 aastal. See pakub nii tasulisi kui ka tasuta teenuseid, mis on keskendunud mugavale nn ühe hiirekliki abil (1-CLICK Web hosting) failide üles-ja allalaadimisele.  Alexa reitingus on see hetkel maailma külastatavaimatest lehtedest 27 kohal. Veebileht on majutatud Šveitsis, ent veebi haldavad sakslased. RapidShare serverite mälumaht ulatub mitmetesse petabaitidesse (1 petabait (PB) on ümmarguselt miljon gigabaiti (GB)).

Ühe-kliki veebimajutus võimaldab kõigil kasutajatel üles laadida faile väga lihtsasti, tehes need kergesti kättesaadavaks oma sõpradele ja tuttavatele. Failide üleslaadimiseks tuleb valida Rapidshare kodulehelt link Browse ja seejärel failiredeli abil leida ning avada (Open) jagamist vajav fail (pilt, video, programm jne) ning üleslaadimiseks vajutada Upload (failimaht maksimum 200 MB). Fail salvestatakse serverisse 60 päevaks ja seda on võimalik arvutisse tirida 10-l korral.  Tirimislinki on võimalik ka koheselt veebilehel e-maili teel tuttavatele edasi saata.

Faili üleslaadijal on õigus fail veebiserverist kustutada mis iganes ajal. Võimalik on luua tasuta konto (Collector´s account), mis võimaldab lihtsat andmete ja tirimislinkide haldamist, pakub kiiremat failiedastuskiirust, võimaldab koguda punkte (iga faili allatirimine annab 1 punkti), et piisava punktiarvu korral saada tasuline RapidShare konto PremiumTasuta konto loomine võimaldab faile tirida rohkem kui kümnel korral.

rapidshare download and upload

RapidShares on sõna otseses mõttes tonnide kaupa jagamiseks üleslaetud faile, mida saab igaüks arvutisse tirida. Kõige lihtsam vajaliku leidmiseks on kasutada RapidShare otsinguid, näiteks Filecrop, Rapidshare Search Engine, MegaDownload, RapidshareData jne. Kui otsitav on leitud ja lingile klikitud, tuleb avanevalt RapidShare veebilehelt valida Free User (kui muidugi ei omata tasulist Premium User kontot). Allalaadimisel tuleb arvestada, et tasuta tirimisel on kiirusepiirangud ja ka aja piirangud – sekundeid hakatakse tagasi lugema kuni laadimismomendini (Download), ent populaarse faili korral võivad ooteminutid pikaks venida või laadimine üleüldse peatada. Seega tuleb jälle kõike otsast alustada, mis paraku võib võtta väga palju kasutaja aega ja süüa tema närve. Pealegi, tasuta saab RapidSharest tirida vaid üks fail korraga.

Kuidas tasuta laadimist on võimalik väga lihtsaks, mugavaks ja kergeks teha ning võimaldada mitmeid faile korraga arvutisse tirida, sellest loe siit.

rapidshares failide arvutisse salvestamine

Advertisements

Üks vastus to “Mis on kurikuulus RapidShare”

  1. radixal Says:

    thank you, this information is very interesting ..


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: