Draiverite uuendamine tasuta Device Doctor abil

Draiverite uuendamisega tõstetakse nende töökindlust, täiendatakse või täiustatakse funktsioone, lisatakse turvaparandusi ja parendatakse jõudlust, sobitatakse paremini tööle  erinevate süsteemidega, -tarkvara  ja –rakendustega, parandatakse olemasolevad vead või puudused jne. Kõigest sellest saab täpsemalt lugeda siit.

Device Doctor on tasuta kõigile draiverite uuendamise programm, mille kasutamine on väga lihtne. Skanneerimine tuvastab arvutis oleva riistvara ja kontrollib, kas nende draiverid vajaksid uuendamist. Programmiaknas kuvataksegi ainult need rakendused, mida oleks soovitav värskendada. Kodulehelt on võimalik tirida kas paigaldusinstaller või soovi korral kaasaskantava ehk portatiivse arhiivifaili. Sobib süsteemidele Windows XP, Vista, 7 (64-bit ja 32-bit).

how to update a driver

NB! Kuna tegu on üsna noore programmiga ja  halvemal juhul võidakse soovitada süsteemi ka mittesobivaid draivereid, siis igaks juhuks võib enne nende paigaldamist luua süsteemitaastepunkt, et hilisemate vigade korral saaks hõlpsasti arvutiseisu ennistada varasemasse aega. Võib ka kasutada alternatiivseid registritaastajaid.

Pärat rakenduse paigaldamist vali programmiaknast kollase hüüumärgi kõrvalt Begin Scan ja oota, kuni riistvara skanneerimine on lõpetatud ja tuvastatud draiverid, mida tuleks värskemate vastu uuendada.

free driver update

Draiverite uuendamiseks tuleb programmist valida Download Update, misjärel avaneb veebileht, millel oleval tirimislingi abil (Download) tuleb värskendus arvutisse tirida ja käsitsi paigaldada.

device doctor freeware

Võib ka juhtuda nii, et programm tuvastab küll värskendamist vajava draiveri,  pakkudes seda paigaldamiseks, ent see ei sobi süsteemi. Arvan, et seda ei saa isegi programmi veaks nimetada, kuna ka tuntud teised draiverite uuendusi tuvastavad programmid pakuvad sageli samamoodi. Seega, hetkel ei saa ma selle programmi kohta midagi halvasti öelda ja võrreldes seda tasuta DriverEasy´ga, siis mõlemad teevad oma tööd suhteliselt hästi. Pealegi arendatakse mõlemaid pidevalt edasi, igapäevaselt lisatakse andmebaasidesse uusi draivereid laadimiseks ja loomulikult parandatakse ka programmivigu, mis on avastatud.

driver error

 Loe ka Draiverite otsimine, allalaadimine ja uuendamine tasuta SlimDrivers Free abil

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: