Süsteemihooldusprogrammid Auslogics BoostSpeed ja Registry First Aid tasuta pakkumine

Viimati toimetatud 10.detsember. 2010.a.

Auslogics BoostSpeed

Auslogics BoostSpeed on registri puhastamise ja defragmentimise programm , mis võimaldab kiiresti optimeerida arvutisüsteemi. BoostSpeed pole kunagi tasuta saadav olnud, ent seekord pakutakse programmi vanemat versiooni tasuta tirimiseks koostöös tehnoloogiauudiseid jagava lehega V3.co.uk SoftwareKui soovitakse saada programmi tasuta, siis tuleb lehe kasutajaks registreeruda. Ainult V3.co.uk Software Store liikmed saavad seda programmi tasuta arvutisse tirida ja sellega töötada!

Kuna tegu on tasuta reklaamtootega, siis paraku mitmed funktsioonid pole programmis saadavad, ent kõik, mis puutub registripuhastusse ja defragmentimisse, on täismahus töötavad, ja peab tunnistama,  et hästi töötavad. Sobib süsteemidele Windows 2000, Windows 7 (32 bit, 64 bit), Windows Vista (32, 64 bit), Windows XP.

registry cleaner and defragmenter

Lingi abil Computer Clean Up leiab kaks puhastusfunktsiooni – Disk Cleaner (kettapuhastus) ja Registry Cleaner (registri puhastus). Kohti, kust ketast puhastatakse, saab määrata eraldi lingi abil select categories. Registri puhastamisel on võimaluseks valida soovituslik kiire (quick) skanneerimine või valida ise kategooriaid puhastamiseks (advanced registry scan).

Võrdlesin programmi puhastamisefektiivsust teise tasuta süsteemihooldajaga Winutilities Pro – kui viimane leidis süsteemist 7 viga, siis Auslogics BoostSpeed leidis vajalikuks eemaldada lausa 657 probleemi (valides advanced scan). Puhastamisest tekkinud vigu arvutis ei tuvastanud, ent kui juhul need siiski kellelgi ilmnevad, siis saab arvutiseisu tagasi viia taastepunktide abil (File – Rescue Center). Ka funktsioonilahtrites jõuab sama päästekeskuseni.

registry cleaner review

Lingi abil Optimization saab defragmentida nii ketast kui registrit. Registri defragmentimine vajab arvuti taaskäivitamist.

good defrag program

Lingi abil Privacy and Security saab eemaldada prahti, mida veebilehitsejad või Windows vaikimisi salvestavad (Track eraser). Veebilehitsejatest toetab IE-d, Firefox-i, Operat, Safari´t, Chrome. PC Security pakub mingil määral kaitset internetiohtude vastu.

remove internet tracks

Link Windows Tools pakub otseviiteid Windows diagnostikavahendile, jõudlusmonitorile jne. Programmi sätteid saab mugavamaks seada, kui valida File – Program Settings.

windows standard tools

Registry First Aid

Eripakkumine on hetkel aktiivne Avanquest.com lehel.

Programmi saab tirida lehtedelt PC Home.de või otse siit.

registry first aid legal licence key, serial code

Programmi registreerimine ja kasutamise õpetus on üleval YouTube videos:

Advertisements

Üks vastus to “Süsteemihooldusprogrammid Auslogics BoostSpeed ja Registry First Aid tasuta pakkumine”

  1. Priit Says:

    Lisasin samasse postitusse ühe eripakkumise juurde. Seekord pikalt sõna ei võta vaid kõike saab näha YouTube videost http://www.youtube.com/user/arvutiturve#p/a/u/0/Yvaq2cJRWA4


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: