Põnev värvimisleht lastele

Varem olen kirjutanud  ühest kihvtist värvimisraamatust lastele, mis tuleb programmina arvutisse tirida ja paigaldada. Alles seejärel saavad pisipõnnid oma kunstnikuanded proovile panna. Tihtipeale on aga vanematel lihtsam, kui nad avavad lapsele turvalise veebisaidi, millelt leiab sadades valikutes kontuurpilte, mille põhjal  siis lapsed ise saavad oma eelistuste põhjal välja valida just neid endid kõige rohkem huvitavaid pilte, mida mänguhoos värvima asuda.

Kuna mul on ka endal pisipõngerjad, kes üsna pea jõuavad sellesse ikka, kui ka nemad hakkavad rohkem huvi tundma arvutite vastu, siis juba aegsasti otsin neile põnevaid mänge ja mängulehti, millel nad oma esimeste aastate vajadused arvuti tundmaõppimisel saavad rahuldatud.

TheColor.com eesmärgiks on olla maailma suurim laste värvimisleht, millele lisatakse igapäevaselt uusi kontuure värvimiseks. Värvitud pilte on võimalik ka välja printida või saata e-maili teel sõpradele-tuttavatele, või emmel-issile vaatamiseks. Aga mis kõige tähtsam – värvimine aitab arendada lapse silmade ja käte koordinatsioonioskust, ilumeelt ja eelkõige tähelepanelikkust. Kui iseennast näiteks tuua, siis proovides mõnda pilti ise värvida, avastasin ma imepisikesi kontuurikesi, mis olid mul mõnel väga detailsel pildil kahesilmavahele jäänud. Seega tähelepanelikkus eelkõige, kuna väga kavalalt just niimoodi õpetataksegi silmateravust.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: