Tasuta nuhkvaratõrje Emsisoft Anti-Malware paigaldamine.

a-squared Free ehk uue nimetusega  Emsisoft Anti-Malware võib pidada troojate avastamisprotsendilt nii tasuta kui tasuliste versioonide seas kindlalt TOP 5 programmide hulka. Juba aastast 2003 on tegeletud kuritahtlike registrikoodide ning protsesside analüüsimise ja avastamisega, olles tänaseks saavutatud aukartustäratav õelvara andmebaas. Veidi pikemalt olen sellest programmist kirjutanud artiklis Valik tasuta nuhkvaratõrjujaid.

Paraku sattusin lugema foorumeid, milles kurdetakse, et selle programmi tasuta versiooni ei ole enam saada. Tegelikult aga on küll. Tuleb ainult arvestada, et arvutisolev vanem  programm ei pruugi uuendusena pakkuda tasuta versiooni, mis tähendab, et varasem programm tuleb maha installeerida ja uus asemele paigaldada

Emsisoft Anti-Malware kodulehelt programmi arvutisse tirimiseks tuleb valida link Download, mille alla on kirjutatud Free + full version. Paigaldamise protsessi juures saab valida erinevate litsentside vahel. Näiteks ilma registreerimata pakutakse ainult kolme päeva jooksul täiskaitset koos kõigi saadaolevate rakendustega; kui registreeritakse, on täiskaitse saada veel 30 päevaks proovimiseks ja pärast seda, kui kasutaja ei soovi osta litsentsi, lülitatakse tarkvara piiratud skanneri funktsiooni, mis ei paku enam reaalajakaitset ja automatiseeritud funktsioone (näiteks andmebaaside  automaatseid uuendusi, ajatatud skanneerimist jne), kuid kõik teised funktsioonid, mis olid ka tasuta vanema nimetusega a-squared Free versioonis, jäävad alles. Jätkuvalt saab siis sama programmi käsitsi uuendada, arvutit läbi skanneerida kurivara leidmiseks ja leitud pahavara kustutada.

Programmi arvutisse paigaldamine:

Liigu edasi Next abi ja nõustu tingimustega. Kui jätta linnukesega märgituks ka Install scan via context menu, siis saab hiljem teatud andmefailil paremkliki abil valida Scan with Anti-Malware ja just selle valitud faili koheselt pahavara suhtes üle kontrollida.

a-sguared Free tasuta

Paigaldamise lõpus (Finish) avatakse turvaviisard, mille abil saab valida litsentsi, mida soovitakse kasutada (näiteks tasuta ehk Freeware mode), seejärel saab paika seada mõned sätted, andmebaasi uuendused alla laadida ja skanneerida arvuti koheselt kurivara leidmiseks ja nende kahjustamiseks üle.

Tasuta nuhkvaratõrje

Pildid programmist:

Emsisoft Anti-Malware Free reviewa-sguared or Emsisoft Anti-Malware is same a-squared Free

PS. Loodan, et see kiiruga tehtud ülevaade aitas vähemalt selgusele jõuda, et tasuta versioon sellest programmist on jätkuvalt saadaval. Paraku pole hetkel aega funktsioonidel täpsemalt peatuda.

Sobib opisüsteemidele Windows XP, Vista ja Windows 7, 32- ja 64 bit versioonid.

NB! Vaata ka põhjalikumat videojuhendit selle hea pahavaratõrje installeerimisest ja paigaldamisest: Emsisoft Anti-Malware Freeware (a-squared Free) tasuta versiooni paigaldamise videoõpetus

Soovi korral leiab teisi häid arvuti kaitseks väärt tõrjeprogramme artiklist: Valik tasuta nuhkvaratõrjeid

Advertisements

3 kommentaari to “Tasuta nuhkvaratõrje Emsisoft Anti-Malware paigaldamine.”

 1. Tõnu Kesküla Says:

  Download, mille alla on kirjutatud Free + full version.
  Kahjuks siit edasi ei jõuagi. Teatab ainult, et page not found. Ja seda kümneid kordi juba, kui mitte rohkem. Mida teha?

  • Priit Says:

   Parafraseerides ühte reklaami, olen sunnitud ütlema….”Ma tean, mida Sa tunned!”

   Asi on selles, et tirimislink viib Cnet.download.com lehele, millega on juba väga pikka aega väga suuri probleeme. Lehti ei suudeta ja ei jõuta normaalselt kuvada, vaid kas hommikul varavalges või siis õhtuhämaruses vahetevahel isegi õnnestub “ehku” peale sealt midagi kätte saada.

   Ma ise tirisin ka selle faili teiselt saidilt, ainult et ei mäleta enam kummalt – kas http://filehippo.com/download_emsisoft_anti_malware/ või siit: http://www.softpedia.com/get/Antivirus/a-squared-Personal.shtml

   Kui vana a-squared Free on veel arvutis, siis eemalda see lõplikult ja kui uue asemele paigaldad, siis vali viimane rida Freeware mode.

   Loodan, et nüüd õnnestub! Ja kui ei õnnestu, siis panen lingi selle failiga mingisse failijagamisserverisse üles, et saaksid sealt tirida.

 2. gallagher Says:

  I have a project that I am just now working on, and I have been looking for such information… Regards…


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: