Internetiühendus kiiremaks ja sujuvamaks TCPSpeed abil

Alles eile kirjutasin inrternetiühenduse kiiruse tõstjast ja optimeerijast TCP Optimizer. Kuid sellest veel lihtsamaks interneti kiiruse parandajaks on utiliit nimega TCPSpeed, mille saab arvutisse tirida siit. Ka see väike interneti ühenduse kiirendaja on saanud kasutajatelt palju kiitvaid hinnanguid, kuna oma  tööd teeb hästi ja samas on teda äärmiselt kerge kasutada.

Tegemist on kaasaskantava programmiga, mida ei pea arvutisse installeerima vaid on kohe tööks valmis. Sobib kõikidele Windows operatsioonisüsteemidele – Win 2000/03/08/XP/Vista/7.

NB! Programm modifitseerib Windows registrisätteid. Hea oleks, kui kindluse mõttes tehakse süsteemi hilisemaks taastamiseks süsteemitaaste punkt ja/või kasutatakse alternatiivseid registritaaste programme ja/või alternatiivseid partitsioonitaastajaid nagu näiteks Easeus-todo-backup, Acronis-true-image, Macrium-reflect jne. Sest, ehkki enamikule kasutajatest sobib selline kiiruse tuunimine suurepäraselt ja nad on programmiga väga rahul, siis just sina võid olla üks vähestest, kellele see ei pruugi sobida või tekivad süsteemirikked.

Arvutisse tiritud arhiivifail (.zip) ava sobivasse kohta ning kliki failil TCPSpeed.exe. Avanenud utiliidi aknas igal kirjel klõpsates saab rea all Information lugeda antud tviikimisoperatsiooni (tweak) kohta infot, milliseid TCP/IP sätteid muudetakse, et surfamine veebis oleks kiirem. Märgi linnukestega sobivad kastikesed ja vajuta Apply (Kinnita).

interneti kiirendamine

Kui vastavad parameetrid on valitud ja need kinnitatud ning utiliit suletud (exit), tuleb minna arvuti taaskäivitamisele (restart).  Pärast seda on internetiühendus optimeeritud.

NB! Kui kasutaja ei ole kindel, milliseid kastikesi valida, võib ta esialgu märkida kinnitamiseks kõik parameetrid. Siis tuleb tal endal hinnata, kas liikumiskiirus internetilehtedel liigeldes paranes. Kui kiirusega ei olda rahul, siis tuleb proovida erinevaid kombinatsioone, kuni saavutatakse parim tulemus.

PS. Alati ei ole hea, kui kasutatakse samaväärseid programme samade ülesannetega arvuti kiiruse tweak´imiseks, ent mina kasutan oma internetiühenduse kiirendamiseks nii  TCP Optimizer´i  kui ka TCPSpeed´i. Ja vähemalt minul on tulemus hea. Kuidas teil?

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: