jv16 PowerTools 2010 – suurepärane programm arvuti puhastamiseks ja parandamiseks

jv16 PowerTools 2010 on täielik hooldusvahendite komplekt, et puhastada, parandada, optimeerida ja kiirendada arvutit. Programmis on 27 erinevat tööriista ning viimast versiooni on täiustatud paljude uute funktsioonidega, et see oleks parim versioon, mis  autori poolt kunagi loodud. Hetkel pakutakse seda kaheks kuuks tasuta piiranguteta kasutamiseks.

Ent…. sama programmi 2009 aasta versioonist olen korra  juba oma blogis kirjutanud  – Registrihooldusprogrammi Jv16 PowerTools 2009 tasuta pakkumine kusjuures see pakkumine on jõus siiamaani. See tähendab, et kui kasutaja loeb seda eelnimetatud artiklit, tirib ComputerBild.de lehelt omale arvutisse jv16 PowerTools 2009 legaalse täisprogrammi koos litsentsivõtmega, siis saab ta seda ametlikku litsentsi kasutada ka selles viimases, tõepoolest väga heas süsteemihooldusprogrammis.

jv16 powertools legal serial code

Suure lugupidamisega ja väga heade sõnadega tuleb suhtuda soomlasest programmiautorisse. Macecraft.com kodulehel, kui lugeda lehe lõpuosast viimast lõiku, on kirjas: Remember: If you have purchased any version of jv16 PowerTools, RegSupreme Pro or RegSupreme, you can update to jv16 PowerTools without any fees! Your existing license file will also work with jv16 PowerTools 2010. If you have lost your old license file, just let us know and we will send resend your license file free of charge!“

Lühidalt tõlkides: „Kui teil on ostetud  mõni jv16 PowerTools, RegSupreme Pro või RegSupreme vanem versioon, võite värskendada neid programme tasuta! Teie olemasolev litsentsifail töötab ka jv16 PowerTools 2010 versioonil”.

Tuleb tunnistada, et väga aus suhtumine autori poolt, isegi siis, kui legaalne programmiversioon on tiritud ComputreBild lehelt!

Jv16 PowerTools 2010 viimase versiooni saab arvutisse tirida programmi kodulehelt, kui kirjutatakse ka oma e-maili aadress uute huvitavate pakkumiste saamiseks, või ilma selleta ka näiteks Majorgeeks.com lehelt.

Ja nagu eelnevalt kirjutatud, legaalse litsentsivõtme saab, kui loete läbi artikli Registrihooldusprogrammi Jv16 PowerTools 2009 tasuta pakkumine .

Jätkuvalt ma ei oska öelda, kaua selline koostöö Macecraft ja ComputerBild vahel kehtib ning kauaks tasuta täisversioon jv16 PowerTools 2009 aasta versioonist seal lehel saadaval on!

Kui aga kasutajal on juba ostetud mõni Macecraft toode (jv16 PowerTools-, RegSupreme Pro- või RegSupreme vanem versioon), siis selle eemaldamiseks arvutist ärge kasutage spetsiaalseid programmieemaldajaid vaid avage Start – Programs, leidke õige nimega rakendus ja valige Uninstall. Programm küsib sel juhul, kas jätta litsentsivõti alles, et seda hiljem kasutada (näiteks Move my license file to Desktop). Ka sellega saab nüüd uus jv16 PowerTools 2010 aktiveerida.

kuidas puhastada, parandada, optimeerida ja kiirendada arvutit

Programm sobib operatsioonisüsteemidele: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7. Toetab täielikult ka 64 bitiseid versioone.

Programmi paigaldamisest, litsentsivõtme lisamisest rakendusse ning üldist ülevaadet programmi funktsioonidest näeb järgnevast viseost:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: