Arvuti puhastamine ja kiiremaks muutmine nCleaner Optimizer abiga

nCleaner Second Generation on kodukasutajatele tasuta süsteemi optimeerija, mis puhastab registrit ligi 90-st erinevast kategooriast.  Programm puhastab arvutit prahist ja parandab vigased registrikirjed. Samuti saab selle abil tweak´ida süsteemi, et see oleks kiirem ja stabiilsem, optimeerida mälukasutust ning välja lülitada tarbetuid funktsioone, mis kasutavad mõttetult resursse. Võimaldab reaalajas jälgida kettakasutust ning automaatselt puhastada süsteemi. Programmis on autostartivate failide haldur, mille abil saab lahti ühendada mittevajalikke buutimist aeglustavaid rakendusi.

See esimene lõik on võetud minu varasemast artiklist Hea süsteemioptimeerija nCleaner, millest leiab palju rohkemat infot selle kõik-ühes (all-in -one) süsteemi optimeerija ja -puhastaja kohta – kust saab arvutisse tirida, funktsioone selgitavad pildid ja üldine info.

system optimizer registry cleaner

Muide, ise kasutan seda hetkel Windows 7-l automatiseeritud süsteemi puhastusprogrammina, mille olen sättinud ajatatud toiminguna iga tunni järel arvutisüsteemi korrastama ja samaaegselt olen ta seadnud ka veebilehitsemisel salvestatavat internetirämpsu kustutama kohe siis, kui brauser sulgeda.

Sain nüüd sellest väga heast programmist nii funktsioone tutvustava kui ka kasutamist selgitava video valmis. Videol on kõik programmifunktsioonid jäetud niimoodi märgitult, nagu ta mul arvutis tööd teeb.

See aga tähendab (juhul, kui soovitakse samamoodi programmi toimima seada), et kui kasutajale meeldib, et veebilehitseja salvestaks veebis surfamise ajalugu, et ta hiljem leiaks käidud lehed kiiremini üles, tuleb lahtris Browsers linnukesed eemaldada kõigist sellele viitavatest kastikestest (Url History, Visited site History, From Data, Location Bar History jne). Ja veel – selle programmiga tviikimise (lahter Tweak) olen jätnud nii nagu ta vaikimisi mulle pakkus.

Kuid enne, kui hakatakse selle süsteemi puhastaja-optimeerijaga oma koduarvutis korda looma, lugege hilisemate probleemide vältimiseks läbi artikkel Arvutiregistri puhastamisest.

nCleaner Second Generation kasutusjuhend videol:
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: