Taustapildid arvutile ehk ekraanitaustad lilledest ja loodusest

Täna on blogil Arvutiturve sünnipäev. Täpselt aasta tagasi alustasin selle blogi pidamisega ja postitatud sai ka esimene artikkel.

Sünnipäeva puhul kingitakse tavaliselt lilli sünnipäevalapsele, ent seekord soovib tähtpäevaline ise kinkida lilli ja pilte loodusest just teile, headele blogi külastajatele.

Kõik need pildid on kas minu enda või minu abikaasa pildistatud. Ma ei arva ega väidagi, et nende loodusfotode kvaliteet on teab mis kõrge, aga usun, et mõnele selle blogi külastajale võiksid need sobida küll arvutiekraani kaunistama.

Kui keegi soovib neid lillefotosid ja looduspilte ka oma kodulehel või mingis taustapilte jagavas portaalis avaldada, oleks meeldiv, kui selleks küsitakse luba. Luba ei pea küsima, kui viitate, et need pildid on pärit blogist Arvutiturve.

Aitäh, head blogi külastajad, et olete terve aasta minuga siin vastu pidanud. Loodan, et kannatate mind ka edaspidi välja. 😉

Kõik pildid on resolutsioonis 1024 x 768. Kui klikkate pildil, avaneb pilt teises aknas just selles suuruses, veel korra pildil klõpsates avaneb pilt ilma blogi kirjadeta. Kui teete pildil paremkliki ja valite Set As Desktop Background… , saab iga soovija just temale meeldiva ja sobiva foto arvutile taustapildiks seada. Samuti võib selle arvutisse tirida ja ise vastavalt arvutiekraani suurusele resolutsiooni paika seada.

free wallpapers and backgrounds

flowers backgrounds and desktop wallpapers

PS. Ehkki need pildid on meil abikaasaga pildistatud, ei tea me kõigi lillede nimesid. Kui keegi teab, võiks lisada kommentaari, et mis lillega on tegu.

Taustapildid arvutile:

armastustaustapildidarvuti taustapilttaustapildid loodusestflowersbeautiful flowerslooduspildidlilledlillepildidkarikakradarmastus on seekingitustaustapildid lilledestlilled kingitusekstaustapildid desktopile - kevad algamaslillel pungad puhkemasilus kibuvitskirsipuutaustapiltpungad lilleltaustapildid lillepildidlillepildid looduse pildidSaadjärveSaadjärve ääreskevad või suvikõik roosid ma kingiksin Sulle....arvuti taustapiltsuvivaarikassuvelilledvalged lilled

suvised hetked

Teisi põnevaid ja kauneid taustapilte leiab artiklist  Tasuta taustapildid (wallpapers) arvutile suvest, lilledest ja loodusest, Taustapildid arvutile (wallpapers 2011) kevadest ja kevade algusest, Taustapildid suvest, suve algusest, suvisest loodusest ja lilledest ja  Fotod lilledest ja loodusest arvutile taustapildiks (desktop wallpapers)

Talvepilte leiab postitusest Taustapildid talvest, talvisest loodusest ja imelisest jõuluajast.

Armastuse teemalisi fotosid, e-kaarte ja ekraanikaunistusi leiab artiklist Sõbrapäeva kaardid saatmiseks ja taustapildid arvutile valentinipäevaks.

6 kommentaari to “Taustapildid arvutile ehk ekraanitaustad lilledest ja loodusest”

 1. einokaiko Says:

  Arvan , et taustpildiks sobivad need pildid hästi. Olen ka ise pildistanud sellise mõttega , et pildid sobiksid ka arvuti ekraanile taustpildiks ja vahel õnnestub , vahel mitte.
  Need pildid siin aga sobivad kõik.

  • Priit Says:

   Aitäh arvamuse eest.

   Kusjuures ükski neist piltidest pole meil pildistatud mõttega, et sobiks just taustapildiks – pildistame nii nagu pildile jääb.
   Ja Sul on õigus – vahel sobivad mõned pildid taustapildiks, teinekord mitte, sellegipoolest on neid alati hea lihtsalt vaadata.

 2. Hanno Says:

  Aitäh ilusate piltide eest ja Palju, Palju õnne Arvutiturvele. Jõudu ja jaksu blogijale edaspidiste põnevate ning huvitavate blogide kirjutamisel.

 3. Hele Says:

  Tänan südamest,mulle meeldivad pildid lilledest.

  • Priit Says:

   Hei, Hele (väga ilus nimi Sul)

   Sind aga tänan südamest, et oled üks vähestest julgetest ja vahetutest inimestest, kes julgevad otse ja ausalt ilma kompleksideta millegi eest tänada. Eestlased muidu, nagu me kõik teame, on suhteliselt külmad ja kartlikud inimesed, eriti mis puudutab nende tundmusi, veel enam neid jagamast.

   Aitäh Sulle! 🙂


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: