Fotod lilledest ja loodusest arvutile taustapildiks (desktop wallpapers)

tasuta taustapildid arvutileMõned kutsuvad arvutiekraani taustapilte (ingilse keeles desktop wallpapers või desktop backgrounds) ka ekraanipiltideks, ent viimane pole nende jaoks siiski just kõige korrektsem nimetus. Ekraanipildist ja selle tegemisest saab lugeda artiklist Ekraanipildi tegemine ehk Print Screen. Arvuti taustapilte võib julgesti aga kutsuda veel ekraani taustapiltideks või lühemalt ekraanitaustadeks.

Üleeile juba avaldasin Arvutiturve sünnipäeva puhul blogi külastajatele kinkimiseks palju fotosid lilledest ja loodusest. Tänagi avaldan veel mõned pildid, mis on kõik ise mul koos abikaasaga pildistatud (ükski neist pole tiritud internetist ja sealt neid leida ei või)  ning võiksid sobida mõnele inimesele arvutiekraani kaunistama või siis lihtsalt niisama vaatamiseks.

Igaühel on elus paremad perioodid ja kehvemad perioodid ning kuna minu tervise kehvem pool ei luba momendil tõsisemaid arvutialaseid artikleid kirjutada, siis mõtlesin, et miks ka mitte teha blogisse uus rubriik juurde – Taustapildid, fotod – ning ka täna veel uuesti lisada sellesse teemasse uusi pilte. Tuleb muidugi arvestada, et ükski neist fotodest pole pildistatud spetsiaalselt taustapildile mõeldes vaid kõik lilled, linnud ja loodus on jäädvustunud fotole nii nagu pildistaja on heaks arvanud.

Kui keegi soovib neid lillefotosid ja looduspilte ka oma kodulehel või mingis taustapilte jagavas portaalis avaldada, oleks meeldiv, kui selleks küsitakse luba. Luba ei pea küsima, kui viitate, et need pildid on pärit blogist Arvutiturve.

Kõik pildid on resolutsioonis 1024 x 768. Kui klikkate pildil, avaneb pilt teises aknas just selles suuruses, veel korra pildil klõpsates avaneb pilt ilma blogi kirjadeta. Kui teete pildil paremkliki ja valite Set As Desktop Background… , saab iga soovija just temale meeldiva ja sobiva foto arvutile taustapildiks seada. Samuti võib selle arvutisse tirida ja ise vastavalt arvutiekraani suurusele resolutsiooni paika seada.

Uued ekraanitaustad:

aialilled õitsevadjustkui kellukesed metsaspunased tulbid koduaiaslilled aeda istutamiseksfree desktop wallpapersmetsalilled õitsevad - sinililledimeline looduskobarnelgid kevad tärkabkollased aialilledlill loodusespõllulilled istutamisekslill aiastaustapilt loodusest leiab alati imelist ja meeliülendavatsirelid
sinililled metsa allSaadjärve loodusfotod, looduspildid merest, mereteemalised pildidloodusest leiab imesidlilled sümboliseerivad armastustimelised lilled just sulle kingituseksvesiroosidpastell-värvides lilledsuvelilledõunapuu õitsebvalged luiged, sinavad veedpuud õitsevad, pungad puhkevad

fotod lilledest imelised lilledilusad metsalilledülased metsa alln

Vaata juba avaldatud taustapilte artiklist Taustapildid arvutile ehk ekraanitaustad lilledest ja loodusest ja Taustapildid suvest, suve algusest, suvisest loodusest ja lilledest, Tasuta taustapildid (wallpapers) arvutile suvest, lilledest ja loodusest .

Talvepilte leiab postitusest Taustapildid talvest, talvisest loodusest ja imelisest jõuluajast.

Sõbrapäeva teemalisi e-kaarte ja ekraanitaustasid leiab artiklist Sõbrapäeva kaardid saatmiseks ja taustapildid arvutile valentinipäevaks.


Üks vastus to “Fotod lilledest ja loodusest arvutile taustapildiks (desktop wallpapers)”

  1. cratikas Says:

    Oi,no vaatasin neid mõnuga kohe! Ega ma neid kahjuks ise vaja,olen ka üks pildistamisefänn,aga mulle väga meeldib vaadata teiste fotosid. Sealt saab ALATI midagi,kas silmailuks või inspiratsiooniks! 🙂


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

<span>%d</span> bloggers like this: