Tasuta mängude tirimine tasulistest arvutimängude versioonidest – Game Giveaway!

Free download licensed gamesKingituste päevast ehk päevadest, kui erinevaid programme arendavad autorid pakuvad oma tasulist loomingut kõigile tasuta tirimiseks, olen kirjutanud artiklis Tasuta programmid 24 tunni jooksul – Giveaway of the day. Samas artiklis olen maininud ka veebisaiti Game Giveawayoftheday, mis pakub arvutisse allalaadimiseks ehk tõmbamiseks tasulisi arvutimänge, kuid seekord reklaami mõttes täiesti tasuta.

Mängud on sobilikud eriti just lastele, kuid miks mitte ka lastevanemad võiksid neid mänge alla laadida mõeldes oma järeltulevale põlvele – neid põnevaid ja arendavaid laste mänge saab ju mängida ka koos kogu perega! Pealegi, alati ei saagi ütelda, et mäng on mõeldud vaid lapsele, sest mõned neist arvutimängudest on ka raskuseastmelt keerulisemad, mida eelistavad mängida hoopis isad ja emad ning vanemad vennad ja -õed! Närvikõdi jätkub kõigile!

Games serial code, license key

See ei ole ainult väljund tarkvara ehk mängude arendajatele, kus nad näevad kasutajate hääletuste põhjal (User Rating), kuidas nende mäng mänguritele meeldib ja millist vastukaja see leiab, vaid ka heatahtlik arvutimängu- huviliste meelespidamine, kes saavad nende loomingut raha maksmata katsetada.

Igaüks võib loomulikult ka ise teatud mängu alla kirjutada oma arvamuse sellest mängust, mis aitaks ka teisel kasutajatel otsustada, kas antud programm kuulub väärt-mängude hulka või esineb sellel puuduseid ja vigu, või on nad üleüldse igavad. Samuti on see leht hea selles mõttes, et kui keegi soovibki poest osta mingit mängu või tirida seda läbi autorite kodulehtede, saavad nad ülevaatliku hinnangu ja arvamuse sellele programmi kohta teistelt juba mängu proovinud kasutajatelt.

lastele mängud tasuta

Mänge pakutakse igast valdkonnast ja erinevatelt autoritelt üle maailma. Kuid tuleb arvestada, et erinevalt Giveawayoftheday promo-saidist ei pakuta mänge iga päev ja iga 24 tunni järel vaid ainult teatud päevadel kuus. Tuleb lihtsalt hoolikalt jälgida päeva, millal tasuta mängu pakkumine lehele üles riputatakse.

Free games with legal licenses

arvutimängud lastele ja vanemateleAntud uudisega soovisin öelda, et lisasin Game Giveaway viite samuti oma kodulehele, et avaldatavaid tasuta mänge oleks selle blogi külastajatel kergem ja lihtsam jälgida, ilma et nad peaksid iga viimane kui päev „ehku“ peale minema Game Giveaway saidile vaatamiseks, kas juba uus mäng on saadaval. Nüüd piisab vaid heita pilk Arvutiturve blogis paremale külgpaneelile (külgpaanile), kus on kirjas Tasuta eripakkumine, ja lihtsalt vaadata alapealkirja all “Tasuta mängud teatud päevadel. Jälgi avaldamise kuupäeva!just nimelt kuupäeva, ilma et peaks viitel klikkima ja Game Giveaway kodulehele minema.

Näiteks, kui mängu viite taga on kuupäevaks  5. Dets  2010, aga tänane päev on 11. Dets 2010, siis pole mõtetki klõpsata Game Giveaway saidiviitel, et seda arvutimängu sealt otsima minna. Kui aga nüüd kuupäev vahetub, see võib juhtuda millal tahes – täna, homme, üle-ülehomme jne – siis järelikult on avaldatud uus mäng tasuta arvutisse laadimiseks ning seda mängu pakutakse tirimiseks ühe päeva jooksul ehk siis 24 tunni jooksul! Kes selle aja kestel ei jõua mängu arvutisse salvestada, see jääb sellest ilma, kuid kui ta kasutajate arvamusi lugedes näeb, et tegu on suurepärase mänguga, siis võib ta loomulikult hiljem selle arvutimängu ka osta.

Nii et, JÄLGI MÄNGU!

mängude tirimine tasuta

PS! Just praegu, kui olin artiklit avaldamas, heites korraks pilgu ka oma blogi paremale paneelile, kus on tasuta mängudest juttu, märkasin et just nüüd ja praegu on kuupäev vahetunud (11. dets 2010), seega kõik kes soovivad tasuta arvutisse alla laadida mängu Jungle Racers, saavad seda tänase päeva jooksul teha. Leia Game Giveaway lehelt link Download Jungle Racers now. NB! Iga mängu puhul jälgi ka kindlasti, kas ikka teie operatsioonisüsteemile see sobiks – kõik info on sellel lehel mängu all kirjas.


2 kommentaari to “Tasuta mängude tirimine tasulistest arvutimängude versioonidest – Game Giveaway!”

  1. Mathias Says:

    See on lahe mäng.

  2. Tasuliste programmide tirimine 24 tunni jooksul tasuta – Glarysoft Giveaway | Arvutiturve Says:

    […] olen kirjutanud veebilehtedest Giveaway of the day ja Game Giveaway, mis pakuvad litsenseeritud tarkvara, programme või mänge, 24 tunni jooksul tasuta […]


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: