Pildilt kuupäeva, vesimärgi või ebavajaliku objekti eemaldamine – InPaint eripakkumine

Arvatavasti kuni aasta lõpuni pakub theinpaint.com oma tasulist 40 dollarit maksvat Inpaint vanemat programmiversiooni  2.4.1 kõigile tasuta allalaadimiseks. Programm eemaldab suurema vaevata fododelt vesimärke, soovimatuid objekte, kuupäevi jne. Visuaalne vaatepilt, kuidas see fototöötlusprogramm tööd teeb, on muljetavaldav.

Programmi litsentsi saamiseks tuleb registreeruda Software-Butler.de lehel, misjärel link seerianumbri saamiseks saadetakse kasutaja e-mail´ile. Fototöötleja enda saab tirida The InPaint kodulehelt – jälgige, et tirite õige versiooni Inpaint for Windows .exe file 2.4.1.

inpaint serial code

Programmi parimaks omaduseks on just suuremate ebavajalike objektide eemaldamine fotolt, samuti ka kuupäevade ja muude kirjete praktiliselt jägi jätmatu kustutamine. Väiksemaid ja peenemaid objekte, nagu videolt on näha näiteks elektritraadid, oleks hiljem lihtsam kaotada mõne teise pilditöötlusprogrammi abil – näiteks Photo Editor Free sobib selleks väga hästi. Programm sobib ka vanade fotode reustareerimiseks, eemaldades suuri murdejooni, parandades kortsunud nurkasid jne.

Remove unwanted objects - InPaint

Mida väiksem raam objektide ümber tõmmatakse, seda puhtamat tööd programm teeb. Ent kontuur ei tohi eemaldatava objektiga kattuda.

NB! Vesimärkide eemaldamisse internetist tiritud fotodelt tuleb ettevaatusega suhtuda – suure tõenäosusega on sellised märgistatud fotod ikkagi autorikaitse all ja suur risk oleks neid omaloomingu pähe uuesti internetti laadida! Videos on näidatud minu enda kodulehelt tiritud pildilt kirjade kustutamine, mis ei kuulu autorikaitse alla.

Sobib operatsioonisüsteemidele Windows 2000, XP, Vista, Windows 7.

Kui eripakkumine lõpeb, ja kasutaja ei jõua aega, millal see programm tasuta omandada, siis on talle väikeseks lohutuseks olemas ka selle fototöötleja online ehk veebipõhine täiesti tasuta versioon – WebInpaint.

NB! Programmi tutvustaval videol ei ole mul fotode lõplikku viimistlust lõpule viidud vaid kiirülevaatena on näidatud, kuidas registreeruda litsentsi saamiseks, kuidas programmi arvutisse paigaldada ja hiljem töötada.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: