Arvuti kiiruse tõstmine ja protsesside optimeerimine – Process Lasso Pro 3.8 eripakkumine

Toimetatud 28.jaan. 2011 – antud eripakkumine on lõppenud. Tasuta Process Lasso versiooni lingi leiab artiklist allpool.Process Lasso Pro logo

Process Lasso kasutab väidatavalt ainulaadset uusimat tehnoloogiat, mis võimaldab parandada nii arvuti kiirust kui stabiilsust. ProBalance tehnoloogia korrigeerib pidevalt taustal töötavaid arvutiprotsesse ja programme, optimeerides neid nii, et halvasti käivituvad või ebastabiilselt töötavad rakendused ei avalda enam negatiivset mõju arvuti tööle. Sisuliselt on ProcessLasso automatiseeritud kõik-ühes Windows protsesside häälestaja.

Programm võimaldab ka kasutajal endal võtta võtta oskuste korral juhtimise enda kätte, saades arvutis töötavatel  protsessidel paremkliki abil valida, palju nad ressursse kasutaksid või milline oleks nende prioriteet arvutis töötamisel (kõrge, madal jne).  Arvutimängude huvilistele on ka mõeldud – funktsioon nimega Gaming Mode võimaldab arvutis sisse lülitada nn mängimisrežiimi, mis muutab taustal töötavate protsesside ressursikasutuse võimalikult väikeseks, et mängimine oleks takistustevaba ja sujuv.

Boost computer spped with Process Lasso

Tuleb arvestada, et arvuti kiiremaks muutmisel  tuleb ise katsetada, millised optimeerimisfunktsioonid sobivad antud arvutile rohkem ja millised vähem. Näiteks, kui  videos on näidatud, et valin programmi arvutisse paigaldamisel Higest Rights, siis tegelikult see minu enda arvutile ei sobi, nii nagu ka väidetakse, et enamusele arutitele ei pruugi see sobida – valige alguses ikka Normal Rights. Või siis virtuaalmälu trimmimine samuti ei sobi minu arvutile, selle eest hoolitseb mul üks teine suurepärane rakendus nimega CleanMem – Arvuti mälukasutus miinimumini.

Process Lasso  sobib operatsioonisüsteemidele Windows 2000, XP, 2003, 2008, Vista ja Windows 7 ja nii 32-bit kui 64-bit süsteemidele on eraldi paigaldusfail – valige õige käivitusfail.

arvuti kiiremaks Process Lasso abiga

Programmi litsentsi saamiseks tuleb registreeruda Software-Butler.de lehel, misjärel link seerianumbri saamiseks saadetakse kasutaja e-mail´ile. Programmiversiooni Process Lasso 3.8 saab arvutisse tirida PcPraxis.de lehelt.

Kui eripakkumine lõpeb, ja kasutaja ei jõua aega, millal see programm tasuta omandada, siis teadke, et olemas on ka programmi vabavaraline versioon Process Lasso Free, mida oleks lihtsam tirida Majorgeeks failijagamissaidilt kui Process Lasso poolt pakutavalt CNet.download.com lehelt.

Emdal oli see programm peal umbes aasta tagasi kolme- nelja kuu vältel ja olin üsna rahul. Ka see uuem versioon sobib hästi minu arvutisse.

PS. Alljärgnevas videos on olen ka Google Tõlgi abil korraks saksa keelse teksti inglise keelde tõlkinud, misjärel antakse infot, justkui oleks tegemist Process Lasso versiooniga nr. 8.3. Ärge võtke seda tõsiselt vaid huumoriga pooleks – tundub, et pühade aeg võtab Google tõlkimise rakendus ise asja ülimalt tõsiselt ja püüab omalt poolt pakkuda jõuluimesid ehk siis versiooni, mis tuleb ehk välja alles paari-kolme aasta pärast. 🙂 😉  Tegemist on ikkagi Process Lasso 3.8 versiooniga.

Ülevaatlik video:


Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: