Virtuaalsüsteem pakub ohutut surfamist ja kaitset viiruste eest – Returnil System Safe

Viimati toimetatud 20.jaan. 2010.a.

Virtualiseerimise tehnoloogiat, mis ei lase andmetel kõvakettani jõuda ja arvutisüsteemi modifitseerida, kasutatakse juba aastaid erinevate programmide poolt, ent  kõik nad pakuvad  süsteemi ühe osas kas ajutise isoleeritud kausta loomist (näiteks Sandboxie) või eraldi virtuaalketta moodustamist. Returnil virtuaalsüsteem seevastu kasutab ainulaadset ja innovaatilist tehnoloogiat, mis teeb virtuaalse koopia kogu arvutisüsteemist  ehk siis kloonib kogu  partitsiooni, millel asub opisüsteem. See annab programmi kasutamisel mitu olulist eelist.

Edasi saab virtuaalsüsteemi kasulikkusest lugeda artiklist Returnil virtuaalsüsteem, mille kohta olen ülevaate kirjutanud juba varem. Veidi lisalugemist programmi kohta leiab ka sellest artiklist

Returnil System Safe 2011

Vahepeal on arendajad korrigeerinud oma programmide nimetusi. Returnil Virtual System Pro pakub nüüd tõepoolest ainult virtualiseerimise teenuseid, aga uue nimetusega Returnil System Safe lisaks sellele veel suurepärast reaalaja kaitset viiruste, troojate , nuhkvara ja muu pahavara vastu.  Sellel aastal on Returnil System Safe 2011 juba järjest kaks tunnustavat Virus Bulletin VB100 auhinda saanud, avastades programmi  töövõime katsetamisel 100%-liselt viirused ja välistades „false positives“.

Returnil System Safe

Nagu ka eelmine aasta, pakutakse ka selle aasta lõpus programmi tasulist versiooni Returnil System Safe 2011 tasuta allalaadimiseks ühe aastase litsensiga. Kaua see eripakkumine kehtib, ei ole teada, arvan, et aasta lõpuni. Toimetatud 20.jaan. 2010.a. – antud eripakkumine on lõppenud!

Kohe pärast seda, kui kasutaja nimi ja e-maili aadress on vastavatesse lahtritesse sisestatud ja vajutatud Submit kuvatakse uus veebileht, milles on viide programmi allalaadimiseks ja seerianumber (The license number is:) rakenduse täisfunktsioonides avamiseks. Samuti saadetakse kasutaja postkasti kiri, milles oleval linkil tuleb klõpsata, et kinnitada oma registreerimist.

Kui kasutaja ei jõua aega, et eripakkumisest osa võtta, siis on olemas sellel programmil ka kodukasutajatele mõeldud tasuta versioon Returnil System Safe Free 2011, mille võib arvutisse tirida kas Softpedia või Majorgeeks failijagamissaitidelt. Mis erinevus on tasulisel versioonil võrreldes tasuta versiooniga, seda saab näha siit. Sobib opisüsteemidele Windows XP / 2003 / Vista / XP  64 bit /2008 /Windows 7 / Windows 7  64 bit.

Programmi tutvustav video:


Advertisements

6 kommentaari to “Virtuaalsüsteem pakub ohutut surfamist ja kaitset viiruste eest – Returnil System Safe”

 1. Anni Says:

  Issver- sussver kui keeruline see kõik on 😉 🙂

  • Kalju Says:

   Loodan,et võin Sulle siin öelda, et viirusetõrjega pole sellel asjal küll midagi pistmist. Sellest asjast on mõtekas hästi kaugelt mööda minna. Olen proovinud ja ei soovita isegi vihavaenlasele mitte. Aga, kui väga tahad, annan Sulle tasuta aastase täislitsentsi.

   • Priit Says:

    Aitäh, Kalju!
    Iga arvamus on oodatud, nii saavadki teised lugejad otsustada, kas programm sobiks neile või mitte.
    Ma tirisin ise ka programmi ja katsetasin seda, seega litsents on mul olemas. Aga aitäh pakkumast! 🙂

  • Priit Says:

   Hei Anni!

   Ega jah, kõigile see programm polegi mõeldud, pigem just nendele, kes surfavad väga palju kahtlastel lehtedel ja salvestavad arvutisse kahtlaseid faile. Virtuaalsüsteemi kasutades saavad nad süsteemi võimaliku nakatumise korral puhtana hoida.
   Tähtsaim omadus sellel programmil ongi virtaliseerimise süsteem, kõik muu on vähemoluline. 🙂

   • Anni Says:

    Tänu, Priit!
    Egas mul olnudki kavas sellega lähemalt tutvust teha, niisama suusoojaks “nokkisin”. Kahtlaste “tüüpidega” ma õnneks tegemist ei tee 😀
    Ole mõnus ja edu Sulle! 😉 🙂

 2. Mati Says:

  Minule (Windows XP) Returnil eriti ei sobinud. Tegi kompuutri märgatavalt aeglasemaks ja takistas Opera tööd. Mozillat ei seganud. Isegi siis, kui nii viirustõrje kui ka virtuaalsüsteem olid välja lülitatud.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: