Video või filmi lõikamine ja ühendamine, vesimärgi või teksti lisamine videosse

iWisoft Free Video Converter on üks suurepärane kõigile täiesti tasuta audio ja video konverter, mida internetist leida võib. See väike, kuid väga võimas filmide ja muusika konvertija võimaldab teisendada (konvertida) erinevaid audio ja video faile teistesse failitüüpidesse, pakkudes väljundina parimat video ja heli kvaliteeti.

Best freeware Video and Audio Converter

Samas on see ka üks parimaid tasuta video töötlemise programme, mille abil saab mitmest videoklipist täispikka filmi kokku kleepida (või liimida, kuidas keegi seda nimetab), lõigata videodest või filmidest ebavajalikke osasid välja või vastupidi – valida filmist üks vajalik lõik ja lõigata see välja. Samuti saab lisada videole vesimärki või logo ja kirjutada tutvustavat teksti. Videote kvaliteeti saab paremaks ja kasutajale meelepärasemaks timmida, muutes videote gammat, heledust, tumedust ja teravust või valida mitme efekti fahel: Old film – vana film, Grey – hallid toonid ehk must-valge film jne.

Videotöötlus - iWisoft Free Video Audio Converter

iWisoft multifunktsionaalse teisendaja abil saab konvertida videofaile paljudesse populaarsetesse failiformaatidesse nagu  AVI, MPEG, MP4,  ASF, 3GP, MKV, WMV, DivX,  DV, XviD, MOV, FLV, H.264/AVC, AVCHD, RM, DVD video formaati VOB (nii NTSC kui PAL ja SECAM süsteemid) jne. Helifaile saab teisendada MP3, MP2, WMA, WAV, OGG, M4A, AC3, AAC, RA, APE, FLAC, AIFF, MPA jne formaatidesse.

Video konvertimine ja video töötlus

Kõiki arvutis arvutis olevaid või internetist tiritud videoklippe või filme saab teisendada sobilikuks digitaalsetele multimeedia seadmetele nagu PlayStation3, XBOX360, Nintendo Wii, PSP, iPod, iPhone, Apple TV, Sony Walkman, iRiver, Zune, Creative Zen, Archos ja mobiiltelefonidele BlackBerry, Gphone, Palm.

audio and video converter freeware

Sobib operatsioonisüsteemidele Windows 2000 / XP / Vista /Window 7

Kui kasutaja on probleemi ees, et tema arvutis olev player ei mängi teatud muusika- või video faile, aga ta teab täpselt, milliseid teatud heli ja videofaile avab tema player ilusti, siis kõige lihtsam tee, ilma et kasutaja peaks hakkama otsima probleemi põhjustajaid ja vigasid või tirima internetist uusi koodekeid arvutisse, on lihtsalt see mittemängiv audio või video fail ümber konverida teise failiformaati, mis mängib kenasti läbi tema player´i.

Üheks minu jaoks veidi häirivaks asjaoluks, mida olen ka nimetanud artiklis Jänku Jussi multikate YouTube´st arvutisse salvestamine ja CD või DVD plaadile kirjutamine, on see, et programmi igakordsel käivitamisel avatakse automaatselt internetileht uuenduste otsimiseks. Rakenduse kodulehe võib loomulikult kohe sulgeda.

Ise kasutan seda programmi HD videote (High-definition video) valmistamiseks, et seejärel need kõrgekvaliteetsed videod (HD Quality) YouTube üles laadida. Ehkki programmist saab valida HD Video profiili alt juba reguleeritud kõrget kvaliteeti pakkuvad video ja audio sätted, siis ise eelistan just niimoodi HD kvaliteeti sättida nagu videos näidatud on.

Ikka sellest samast väga mitmekülgsest programmist – iWisoft audio ja video konverterist –  teen kindlasti veel ühe täiendava artikli, kuna esimesse video osasse mahtus vaid programmi üldtutvustus ja kõik see, mis on seotud video töötlusega – videoklippide lõikamine parajaks (Crop), vesimärgi (Watermark) ja teksti lisamine videosse ning mitme erineva videofaili ühendamine üheks failiks (Merge into one file). Täiendavat infot mitme videofaili kokku kleepimise kohta sama programmi abil näeb ka ühest teisest varem valminud videost  –

Jänku Juss multikatest täispika DVD plaadi tegemine.

Alljärgnevast videost saab kõige paremini aru siis, kui jälgitakse kaustade nimesid – kaustast Rec videos võtan videofaile töötlemisse ja kausta  iWisoft Free Video paigutatakse töödeldud videod, kust need omakorda lähevad tervikfailiks ühendamisse.

Antud videotutvustus iWisoft Free Video Converter´ist valmis mul juba eelmine aasta, kui tegin ülevaadet veebilehtedelt muusika või video allalaadijast VDownloader.

Artikli teine osa asub pealkirja all: Video või filmi konvertimine ehk teisendamine ühest videofailist teise.

Loe ka: Audio ja video konvertija – Video Converter Factory Pro tasuta litsents ja Video ja audio konvertimine – Xilisoft Video Converter Ultimate tasuta litsents

arvutiturve.wordpress.com

Üks vastus to “Video või filmi lõikamine ja ühendamine, vesimärgi või teksti lisamine videosse”

  1. Jõulupakkumised erinevate programmiarendajate poolt tasuta programmide näol « Arvutiturve Says:

    […] siin, kus olen praktiliselt kõik üksipulgi lahti seletanud, kuidas programmiga töötada – https://arvutiturve.wordpress.com/2011/02/05/video-konvertimine-loikamine-ja-uhendamine-vesimargi-voi…. Ann Video Converteri saab jõulukingituseks tirida siit – […]


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: