Tasuta audio- ja video player filmide vaatamiseks ja muusika kuulamiseks – Universal Player

Haihaisoft Universal Player on väga lihtne kuid võimas n-ö uue põlvkonna meediapleier, mis võimaldab arvutis maha mängida väga paljudes formaatides muusikat ja filme. Haihaisoft Universal Player üksinda on sama, kui arvutisse oleks eraldi paigaldatud Windows Media Player, Real Player, Adobe Flash Player, Apple QuickTime Player, PowerDVD, Flash Video (FLV) Player ja Internet Explorer.

Best freeeware player

Playeri sisaldab rohkem kui 400 audio- ja video koodekit, kaasaarvatud WMV(Windows Media Video), WMA (Windows Media Audio), ASF, WMS, DVD, VCD, SVCD, MOV, RM, RMVB, AVI, MPEG, WMV, 3GP, FLV, SWF, MP3, AMR, M4A, ACC, OGG, MIDI jne, mis võimaldavad taasesitada polulaarseid kui ka harvakasutatavaid koodekeid omavaid meediafaile – filme, videoklippe, muusikat jne.

Best free media player

Üheks huvitavamaks funktsiooniks playeris on see, et see on seadistatud töötama koos Internet Exploreriga. Kui avada  Menu – View – Embedded Browser, avanevasse aadressireale kirjutada kasutajale meeldiv veebilehe aadress ning vajutada Go, siis samal ajal saab nüüd kasutaja kuulata oma lemmikmuusikat ja surfata netis.

Või veel parem – kui kasutaja on suur filmisõber ja samal ajal ka Facebook fänn, saab ta selle player´i abil korraga mõlemad oma soovid rahuldatud – vaadata mõnda mõnusat filmi ja samal ajal olla kursis Facebook´is toimuvaga, näiteks vastata sõprade viimastele postitustele. Filmi selleks ajaks seisma jätmiseks tuleb vaid korraks hiirega ekraanil klõpsata. Playerit täisekraanil tööle pannes on täiesti talutav, et nii filmi normaalses suuruses vaadata ja ka Facebook´is toimuvat näha.

Free media player

Player esitab hõlpsasti ka digitaalselt kaitstud meediafaile, võimaldab pildistada ja salvestada arvutisse hetkel mängivast videost ekraanipilte, toetab subtiitreid ning ka player välimust saab muuta vastavalt kasutaja maitsele. Sobib kõikidele Windows operatsioonisüsteemidele ja on tasuta kõigile.

piltide salvestamine videost

Tutvustav videoülevaade Haihaisoft Universal Player´ist:


Samad autorid pakuvad ka teist playerit – Haihaisoft HUPlayer – millel on küll veidi vähem funktsioone, kuid sama hea on ta ikkagi. HUPlayer sobib 32 bit ja 64 bit opisüsteemidele Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 2003/2008. Sama player on sadaval ka Mac OS´ile: Snow Leopard (10.6 või hilisem).

Et oleks vabadust otsustada sobiva multimeedia playeri üle, siis loe ka: Media player Kantaris – tasuta CD DVD player audio ja video mängimiseks arvutis, Tasuta universaalne meedia player Windows´ile, Linux´ile või Mac OS X-ile ja Kõik-ühes meedia player filmide ja muusika esitamiseks arvutis – DAPlayer Free.

arvutiturve.wordpress.com

Advertisements

4 kommentaari to “Tasuta audio- ja video player filmide vaatamiseks ja muusika kuulamiseks – Universal Player”

 1. illar Says:

  VÄGA HEA

 2. mail Says:

  Väga hea

 3. Aarne Says:

  Väga hea

 4. vassili Garibaldi Says:

  väga huvitav ja hea.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: