Video ja audio konvertimine – Xilisoft Video Converter Ultimate tasuta litsents

Tundub, et ühed ja samad audio-video töötlemise programmide autorid on asunud turgu vallutama. Nüüd juba pakutakse ka Xilisoft Video Converter tasulist versiooni, tõsi küll, mitte kõige uuemat, tasuta kasutamiseks.

Xilisoft Video Converter serial key

Xilisoft Video Converter, Video Converter Factory Pro ja iWisoft Free Video Converter on üksteisega niivõrd sarnased, samuti funktsioonid on enam-vähem kõigil samad, ehk teisiti ei saaks arvatagi, et need on erinevate autorite loodud. Sellepärast pole mul ka mõtet eriti pikalt kirjutada, mida need programmid teha oskavad ja kuidas nendega saab töödelda nii audiot kui ka videot. Lugege lihtsalt eelnimetatud programmide tutvustused läbi.

Video töötlus, töötlemine

Kui siiski hästi lühidalt, siis Xilisoft Video Converter Ultimate-ga saab lõigata filme ja videosid lühemaks või parajaks, ühendada mitut video- või filmifaili kokku, konvertida audio faile teistesse heli formaatidesse (MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, OGG jne), lõigata videotest või filmidest välja ainult audio ehk siis muusika või laul; salvestada videofailidest pilte kas ükshaaval või terve filmi pikkuses, lisada videoklippidele vesimärke või pilte ja logosid, lisada filmidele subtiitreid, konvertida vidofaile teistesse video formaatidesse (AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD, 3GP jne), konvertida ehk teisendada meediafaile PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV, Xbox, Google phones, iPad jne multimeedia seadmetele sobivasse formaati; teisendada vähekvaliteetseid vidosid kõrge kvaliteediga HD videoks jne, jne.

Tasuta litsentsi saamiseks tuleb registreerida sellel lehel ja programmi saab arvutisse tirida Xilisoft allalaadimislehelt – valige kindlasti Xilisoft Video Converter Ultimate versioon nr. 5.1. Programmi arvutisse paigaldamine ja registreerimine on näidatud artikli lõpus olevas videos.

Videost muusika ja laulu välja võtmine

 Sobib operatsioonisüsteemidele Microsoft® Windows XP (SP2 ja kõrgem), Windows Vista, Windows 7.

video töötlus - video kvaliteetsemaks

Kuna eelnevates videotutvustustes olen juba peatunud teemadel: Video või filmi konvertimine ehk teisendamine ühest videofailist teise ja Video või filmi lõikamine ja ühendamine, vesimärgi või teksti lisamine videosse, ning samadest video töötlemise protsessidest on juttu ka artiklis Audio ja video konvertija – Video Converter Factory Pro tasuta litsents, siis seekord näitan, kuidas saab konvertida audio faile kasutajale sobivasse heliformaati ning kuidas saab videost eraldada ehk välja võtta ainult audio ehk heli, et videopilti esitamata saaks kuulata ainult muusikat või laulu. Tõsi küll, kuna Xilisoft Video Converter´it tutvustava video  lõppu jäi veidi ruumi, siis kordan ka üle, kuidas videot lõigata ja lisada sellele erinevaid efekte.

Tutvustav video audio-video töötlemise programmist:

Teistest video- ja audio konvertimise ehk meediafailide teisendamise programmidest on juttu teema Audio, Video alamteema all – video ja audio konvertimine ning töötlus.

arvutiturve.wordpress.com

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: