Sõbrapäeva luuletused ja salmid, e-kaardid ja taustapildid valentinipäevaks!

Sõbrapäev on ukse ees. Ülehomme, 14. veebruaril tähistatakse üle maailma valentinipäeva ja sõprade ning kallite inimeste meelespidamiseks saadetakse heade soovidega kaarte ja tehakse kingitusi.

Salmid valentinipäevaksLuuletused valentinipäevaksKaardid valentinipäevaksLuuletused armsamale

Täpselt aasta tagasi, 12.veebruaril, oma sünnipäeval, valmistasin ette ja laadisin siia oma kodulehele üles mõned e-kaardid sõbrapäevaks sõpradele või kallimatele saatmiseks. Jätkan seegi aasta sama tava ning nende uute sõbrapäeva kaartidega soovin juba ette kõikidele mu blogi külastajatele head sõbrapäeva.

Sõbrapäeva kaardid sõpradele saatmiseksLuuletused sõbrapäevaksTervitused sõbrapäevaksSõbrapäeva kaardid koos salmidega

Kellel on soovi ja kui kaardid sobivad, siis saate kõik teiegi nende valentinipäeva kaartidega oma sõpru meeles pidada (kaartidel klõpsates avanevad nad suuremalt). Või ka oma armsamaid, sest valentinipäev on ka armunute päev, kui antakse oma väljavalitule aimu oma tunnetest….

Kaardid sõbrapäevaksSalmid armastusestSalmid ja luuletused armsamale Luuletused sõprusest

Armastuse teemalisi kaarte leiab just eelmise aasta postitusest Sõbrapäeva kaardid saatmiseks ja taustapildid arvutile valentinipäevaks, sellel aastal olen püüdnud üldisemaid luuletusi ja salme kirja panna, mis peaksid sobima ükskõik kui noorele või vanale, tüdrukule kui poisile sõbrapäevaks saatmiseks.

Armastusest luuletusedSalmid armastusest

Valentinipäeva ehk sõbrapäeva teemalised taustapildid arvutile:

Pehme mängu - mõmmiTaustapilt arvutile armastusestTaustapildid sõbrapäevaksTaustapilt arvutile armastusestKallistus Armastus ja armunudSõbrapäevaks taustapildidTaustapildid roosidestArmastuse lilledArmastus ja roosidKirjatuviFotod armastusestRoosid ja armastus

Armastuse teed

Kõik pildid on resolutsioonis 1024 x 768. Kui klikkate pildil, avaneb pilt teises aknas just selles suuruses. Kui teete pildil paremkliki ja valite brauseris Mozilla Firefox Set As Desktop Background… , saab iga soovija just temale meeldiva ja sobiva foto arvutile taustapildiks seada. Veebilehitsejas Opera valige Use image on Desktop, Internet Exploreris valige Set as Background. Samuti võib selle arvutisse tirida nagu pakub Google Chrome (Save image as…) ja ise vastavalt arvutiekraani suurusele resolutsiooni paika seada.

Uued valentinipäeva kaardid 2017 leiab postitusest Valentinipäeva kaardid ja soovid, luuletused ja salmid kallimale, armsamale, 2017 (1/3)

 

2013 aasta sõbrapäeva kaardid, luuletused ja salmid leiab postitusest Sõbrapäevaks salmid ja luuletused, kaardid sõpradele ja kallimale saatmiseks (2013)

arvutiturve.wordpress.com

5 kommentaari to “Sõbrapäeva luuletused ja salmid, e-kaardid ja taustapildid valentinipäevaks!”

 1. ranno.laup Says:

  niii nunnnd mulle meeldivadd need pildiddd

 2. asta Says:

  Tere, Priit!
  Varsti jälle sõbrapäev, vaatasin kõik kaardid ja salmid üle. Olen igal aastal siit midagi huvitavat leidnud. Tegusaid päevi!
  asta

  • Priit Says:

   Tere Asta!
   Püüan paar päeva enne sõbrapäeva mõned uued sõbrapäevakaardid ka üles riputada, et midagi värskemat oleks võtta. 😉
   Palju päikest!

 3. Sõbrapäevaks salmid ja luuletused, kaardid sõpradele ja kallimale saatmiseks (2013) « Arvutiturve Says:

  […] Eelmiste aastate sõbrapäeva kaardid leiab postitustest Sõbrapäeva kaardid saatmiseks ja taustapildid arvutile valentinipäevaks ja Sõbrapäeva luuletused ja salmid, e-kaardid ja taustapildid valentinipäevaks! […]

 4. Sõbrapäevaks salmid ja luuletused, kaardid sõpradele ja kallimale saatmiseks (2013) | Arvutiturve Says:

  […] Eelmiste aastate sõbrapäeva kaardid leiab postitustest Sõbrapäeva kaardid saatmiseks ja taustapildid arvutile valentinipäevaks ja Sõbrapäeva luuletused ja salmid, e-kaardid ja taustapildid valentinipäevaks! […]


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: