Blogist

Et blogi nimeks sai Arvutiturve, tuleneb suuresti  lähedusest Arvutikaitse.ee vastu – pikka aega on see olnud minu nii-öelda teine veebikodu ja loodan, et jääb ka edaspidiseks. Ehkki Arvutiturve ja Arvutikaitse on mitmes mõttes üsnagi sarnased ning ka mõlema lehe prioriteediks on arvuti turvalisusele viitavad artiklid, õpetused ja ülevaated, ei saa neist konkurendid. Blogi Arvutiturve ei hakka võistlema ühegi  analoogse suunitlusega lehega vaid sai loodud järgmistel põhjustel:

  • Arvutikaitsesse artikleid kirjutades kadus mul endal järg käest, millistel teemadel olen juba peatunud ning millised vajavad veel lähemalt tutvustamist. Koondades kõik enda kirjutatud artiklid ühte kohta on mul nüüd omal parem ülevaade, millised neist vajavad täiendamist või toimetamist.
  • Arvutiturve sai loodud ka eesmärgiga, et kirjutada sellistel teemadel, mis mingil põhjusel Arvutikaitsesse ei sobi. Olgu selleks kas põhjalikumad artiklid registri korrashoiust või arvuti kiiruse tõstmisest, levinumate süsteemivigade parandamisest, huvitavamate programmide ülevaadetest igast valdkonnast, erinevate programmiarendajate eripakkumistest ja võibolla ka puht elulistel teemadel, mis võivad virtuaalmaailmaga haakuda, aga ei pruugi.
  • Arvutiturve on minu isiklik blogi-vormis koduleht, kus saan väljendada  julgemalt oma arvamusi ja mõtteid ning arutleda teemadel, millest mõned võivad tekitada vastakaid seisukohti. Ent  kräkkimist ei soosi, ei õpeta ega viita, ehkki mõni teema võib sattuda üsnagi hea ja kurja piiri peale.

arvuti puhastamine, viiruste tõrje, programmide ülevaated

Küsimused ja ettepanekud on oodatud postkasti –  arvutiturve[ät]gmail.com

Palju päikest, edu, kordaminekuid, rõõmu ja  tõelist turvatunnet kõigile külastajatele!

Priit Aasmäe, MTÜ Arvutikaitse

<span>%d</span> bloggers like this: